На Великописарівщині підбито підсумки доброчинної акції

Великописарівщина традиційно долучилася до ХІІІ Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» – «Почуй світ!». Її головною метою став збір коштів для дітей з вадами слуху та придбання медичного обладнання для кабінету сурдології Сумської обласної дитячої клінічної лікарні.

Нагадаємо, що під час проведення акції «Серце до серця» у 2017 році по нашій області було зібрано 386 тисяч 500 грн для дітей з вадами зору. На ці кошти придбали медичне обладнання для кабінету офтальмології Сумської обласної дитячої клінічної лікарні: авторефрактометр HRK-7000 HUVITZ (прибор для виміру зору), дві щільові лампи LS-3 із відповідними столами, апарат для динамічної офтальмохромотерапії Радуга», два апарати «Ручеек» для тренування акомодації (пристосування ока до чіткого бачення предметів), макулостимулятор (тренажер для ока).

У нашому районі протягом останніх років, крім сектору молоді й спорту райдержадміністрації, до проведення благодійної акції долучилися працівники відділу культури, зокрема РБК.

Так, у будинку культури відбувся благодійний концерт за безпосередньої участі дитячих колективів та окремих юних виконавців району. У благодійному концерті взяли участь вихованці музичної школи, будинку дитячої і юнацької творчості, циркової студії «Дружба», гуртків районного будинку культури.

Голова районної ради Дмитро Сипко і перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Скоромний відзначили важливість доброчинної акції та подякували його організаторам і всім присутнім за небайдужість.

У рамках заходу учасники благодійного концерту зібрали більше однієї тисячі гривень. які теж будуть передані для лікування дітей із вадами слуху.

Також читайте:

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради