Завдяки небайдужості депутатів Ямненська амбулаторія отримала новенький автомобіль

Близько чотирьох десятків літ медицина в селі Ямному пов’язана з іменем Сергія Соботовича. Нині він очолює Ямненську  амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Це досвідчений лікар, який надає первинну допомогу жителям сіл Ямне, Спірне, Вільне.

Якість наданої допомоги часто залежить від її своєчасності, а для цього лікарю треба бути оперативним, чого ніяк не зробиш без автомобіля. І хоч за Ямненською АЗПСМ обліковується УАЗ (так званий «бобик»), та автомобіль цей уже давно своє від’їздив. Якось керівник Ямненського ТОВ «Мрія» Микола Бантов дорікнув голові районної державної адміністрації Григорію Сіденку за відсутність уваги до їхнього лікарняного закладу: сільгосппідприємство і ремонти допомагає робити, й дрова завозить, а лікарю до хворих немає на чому добратися.

Згодом депутат районної ради із Ямного Володимир Шевцов на сесії райради зробив запит до керівництва району щодо необхідності забезпечити Ямненську амбулаторію транспортом. Було це на останній у 2017 році сесії районної ради, а вже на наступній, у лютому 2018 року, до районного бюджету внесли зміни, що передбачали серед всього іншого й виділення коштів на придбання автомобіля. У перші квітневі дні новенький «ЗАЗ Сенс» прибув до місця своєї прописки.

«Спробували б не виділити Ямному автомобіль, адже в районній раді п’ять представників цього села!» — пожартував голова районної ради Дмитро Сипко під час урочистого вручення автівки завідуючому АЗПСМ Сергію Соботовичу, якого, до речі, земляки теж обрали депутатом районної ради сьомого скликання.

На урочистостях з нагоди вручення автомобіля виступили також голова районної державної адміністрації Григорій Сіденко та заступник Микола Петренко. Керівник ТОВ «Мрія» Микола Бантов вважає це і своїм здобутком, адже його колектив, систематично допомагаючи медзакладу, демонстрував районній владі, що місцевим людям амбулаторія потрібна. У 2018 році, як пообіцяв Микола Бантов, сільгосппідприємство продовжить ремонт у приміщенні лікарні.

Зворушений увагою, Сергій Соботович щиро подякував за такий подарунок їхній амбулаторії. Слова вдячності висловили й сільський голова Сергій Рибалка, головний лікар ЦРЛ Роман Побідинський та директор місцевої школи й одночасно депутат районної ради Іван Кальченко. А настоятель Ямненського храму о. Іустин освятив автомобіль на довгу службу для блага людей.

Також читайте:

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube