Держслужбовці й посадовці Великописарівщини взяли участь в семінарі

Із минулого року в нашій державі запрацювало електронне декларування майна чиновників, суддів і прокурорів. Якщо торік воно було обов'язковим для високопосадовців, то з цього року вже всі державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування мають  оприлюднити інформацію про свої статки.

Оскільки ця справа нова й відповідальна (за неправдиві дані передбачено відповідальність аж до позбавлення волі), то для державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування Великописарівського району було проведено навчання за програмою виїзного постійно діючого семінару «Запобігання і протидія корупції в органах державної влади та місцевого самоврядування», організоване директором Сумського центру післядипломної освітиСвітланою Варухою. 

Про адміністративно-правові заходи протидії корупції та відповідальність за корупційні правопорушення розповів  голова місцевого осередку МГО «Міжнародний комітет сприяння боротьбі з корупцією та тіньовою економікою» у Сумській області Дмитро Мальцев. Заступник начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби України у Харківській та Сумській областях, магістр державного управління Максим Гаврилюк прочитав лекцію «Обмеження при проходженні державної служби. Правила етичної поведінки».  

А безпосередньо про  електронне декларування  доходів державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування  проінформував начальник відділу з управління персоналом  апарату Сумської обласної державної адміністрації  Олександр Макуха.Він надав слухачам консультації з актуальних питань заповнення електронних декларацій та інших питань, пов’язаних з виконанням професійних обов’язків.

Уважається, що електронне декларування повинно стати ефективним механізмом контролю за доходами і витратами чиновників, а відтак — вагомою складовою боротьби із корупцією. Після завершення терміну заповнення електронних декларацій (1 квітня) Національна агенція з питань запобігання корупції перевірятиме їх достовірність.

Останнє оновлення на Понеділок, 13 березня 2017, 12:04

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради