Великописарівщина - безпечна територія завдяки профілактичній роботі ветеринарів району

«Розслаблятися не треба: не знаєш, де вистрелить», - так охарактеризував епізоотичну ситуацію в області начальник відділу забезпечення протиепізоотичних заходів головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Володимир Панченко під час семінару, організованому Великописарівською районною радою для сільських і селищних голів.

Великописарівщина, судячи з інформації виступаючих, на даний час є безпечною територією щодо захворювань на африканську чуму свиней, трихінельоз, заразний вузликовий дерматит великої рогатої худоби, високо патогенний грип птиці. Але, як акцентували спеціалісти головного управління Держпродспоживслуби в Сумській області, краще дотримуватися необхідних правил безпеки щодо догляду за худобою і вдаватися до профілактичних засобів, аніж потім пускати під ніж сотні, а то й тисячі тварин.

Саме на профілактичній роботі, яку проводять ветеринари району, наголошував у своєму виступі представник районного відділення Держпродспоживслужби Олексій Широкий.

Після запитань, що стосувалися профілактики в тваринницькій сфері, на семінарі розглянули блок питань щодо стану законності, боротьби зі злочинністю на території обслуговування Великописарівського відділення поліції.

Начальник сектору превенції Великописарівського відділення поліції Валерій Коноз проаналізував криміногенну ситуацію в районі, відзначивши при цьому певне зростання злочинності. Найбільше злочинів (понад тридцять) торік було зафіксовано у Великописарівській та Кириківській селищних і Рябинівській сільській радах.

Звертаючись до сільських голів, Валерій Коноз наголосив на необхідності виділення місць для інформативних матеріалів дільничних офіцерів поліції, яких залишилося на весь район п’ять чоловік. Також акцентував він увагу на безхатченках, наявності інформації про переселенців, профілактиці телефонного шахрайства. А ще повідомив, що проводиться акція «Самогонна точка».

Про роботу із неповнолітніми, схильними до правопорушень, розповів інспектор ювенальної превенції Великописарівського відділення поліції Юрій Романенко. Для поглиблення співпраці із органами місцевого самоврядування та для більш швидкого реагування на можливі нештатні ситуації він повідомив представникам місцевого самоврядування свій телефонний номер.

Також на семінарі нагадали, що всі сільські й селищні голови, депутати місцевих рад зобов’язані зробити електронне декларування своїх доходів і витрат шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацій за минулий 2016 рік

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube