На Великописарівщині нагородили переможців конкурсу «Людина року - 2016»

Газета «Ворскла» — єдиний друкований засіб масової інформації на Великописарівщині. Впродовж багатьох років вона залишається найбільш передплачуваною і авторитетною в районі. Минулого року редакція оголосила конкурс «Людина року-2016». І бажаючих взяти участь у конкурсі, написавши про достойних людей району в газету, виявилося досить багато. Тож номінантів було багато.

За результатами конкурсу редакційний колектив визначив переможця, а точніше — переможців, оскільки однакова кількість читачів вирішила, що людиною року мають стати Микола Надточий і Анатолій Мороз — відомі меценати району, голови фермерських господарств «Світанок» та ім. Шевченка. 

І ось у затишному приміщенні редакції районної газети «Ворскла» відбулося вручення нагород переможцям конкурсу «Людина року-2016».

Вручення статуеток з надписами «Людина року-2016» — вибір читачів Великописарівської районної газети «Ворскла» - і відповідних дипломів проводили керівник Великописарівської філії професійно-технічного ліцею Олена Кальченко і голова районної ради Дмитро Сипко. Вибір ведучих церемонії теж був не випадковим. Олена Олексіївна вручала нагороду Миколі Надточию як керівнику фактично базового підприємства, в якому учні ліцею проходять практику, а після навчання приходять сюди працювати. Що ж до голови районної ради, то саме Дмитрівська сільська рада загалом і Анатолій Мороз зокрема колись підтримали Дмитра Сипка, коли він уперше обирався депутатом районної ради, а потім став її керівником. Тому переможцям було приємно отримувати нагороди не просто від читачів «Ворскли», а від тих, хто вболівав за їхню перемогу. До речі, Олена Кальченко і сама у районній газеті підтримала кандидатуру Миколи Олександровича, коли написала відгук про його здобутки.

Під час слова у відповідь працівникам редакції було приємно почути від переможців конкурсу запевнення про те, що своєрідний приз глядацьких симпатій, започаткований районною газетою, посяде почесне місце серед нагород і Заслуженого працівника сільського господарства України Миколи Надточия, і минулорічного володаря грамоти голови облдержадміністрації та власника низки інших нагород у галузі сільського господарства Анатолія Мороза.

До речі, і Микола Надточий, і Анатолій Мороз — давні помічники районної газети “Ворскла”. Очолювані ними колективи стовідсотково охоплені передплатою районної газети, про що подбало керівництво господарств. Також за рахунок цих сільгосппідприємств газету отримує і низка ветеранів праці та представників незаможних категорій населення.

Голова районної ради Дмитро Сипко висловив подяку районній газеті за започаткований конкурс і висловив сподівання, що наступного разу читачі газети будуть більш активними, номінантів на почесне звання «Людина року» буде значно більше, а географія читацьких дописів розшириться.

Анатолію Морозу і Миколі Надточию голова райради подякував за підтримку районки, яка залишається однією з візитівок району.  

Останнє оновлення на Понеділок, 16 січня 2017, 10:49

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради