У Великій Писарівці новорічними вогнями засяяла ялинка

Новорічні свята традиційно є очікуваними, сповненими сподівань, тому, мабуть, і залишаються найулюбленішими як для дорослих, так і для малечі.

Тож відкриття Новорічної ялинки у Великій Писарівці стало незмінним атрибутом початку зимових свят. Уже традиційно тут не стали рубати зелену красуню, а прикрасили живе дерево поблизу ротонди на площі селища. Ялинка пишно заблищала новорічним вбранням, тішачи своїм виглядом перехожих, особливо — малечу.

Працівники районного будинку культури новорічними піснями й хороводом задали святкового настрою присутнім, а директор РБК Тетяна Гонтаренко ще й засіяла всіх житом-пшеницею на щастя, здоров’я і довгі літа.

Привітав земляків зі святом селищний голова Леонід Клизуб і запросив до слова голову районної ради Дмитра Сипка. Вітання керівників стало доповненням до чудового дійства, сценарій якого розробила і підготувала разом із дітьми депутат селищної ради Юлія Бондаренко.

Звичайно ж, не обійшлося на святі і без Діда Мороза та Снігуроньки, інших персонажів, які зробили свято дійсно яскравим і незабутнім.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube