Розвиток сільських територій — очима великописарівських дітей

Участь у реалізації проектів ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» та зустрічі з їх координатором у Сумській області Тамарою Харченко вже стали звичними для громад Великописарівщини.

Та цього разу така зустріч із учасниками Форуму місцевого розвитку Великописарівського району відбулася в дещо незвичному форматі. Одночасно було підбито підсумки конкурсу дитячих малюнків на тему: «Економічний розвиток сільських територій — запорука успіху європейської інтеграції».

У конкурсі малюнків участь узяли школярі Великописарівщини за двома віковими категоріями. Як старші, так і молодші переможці були відзначені грамотами та подарунками. Їх вручила Тамара Харченко, відзначивши при цьому незаангажоване бачення світу очима дітей.

Окрім того, координатор Сумського обласного ресурсного центру привітала присутніх із успішною реалізацією мікропроектів. А це заміна віконних блоків у Вільненському НВК, капітальний ремонт та придбання медобладнання в Тарасівському ФАПі, будівництво водогону в смт Кириківка, реконструкція системи опалення в ДНЗ «Рябинка» (с. Рябина).

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради