Розвиток сільських територій — очима великописарівських дітей

Участь у реалізації проектів ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» та зустрічі з їх координатором у Сумській області Тамарою Харченко вже стали звичними для громад Великописарівщини.

Та цього разу така зустріч із учасниками Форуму місцевого розвитку Великописарівського району відбулася в дещо незвичному форматі. Одночасно було підбито підсумки конкурсу дитячих малюнків на тему: «Економічний розвиток сільських територій — запорука успіху європейської інтеграції».

У конкурсі малюнків участь узяли школярі Великописарівщини за двома віковими категоріями. Як старші, так і молодші переможці були відзначені грамотами та подарунками. Їх вручила Тамара Харченко, відзначивши при цьому незаангажоване бачення світу очима дітей.

Окрім того, координатор Сумського обласного ресурсного центру привітала присутніх із успішною реалізацією мікропроектів. А це заміна віконних блоків у Вільненському НВК, капітальний ремонт та придбання медобладнання в Тарасівському ФАПі, будівництво водогону в смт Кириківка, реконструкція системи опалення в ДНЗ «Рябинка» (с. Рябина).

Підготовка до сесії обласної ради

УВАГА! ДАТУ ПРОВЕДЕННЯ ЗМІНЕНО!

Пленарне засідання 33 сесії відбудеться 21 лютого 2020 року

Увага!

20.02.2020 року о 14.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube