Запалили свічку пам’яті великописарівські школярі та їхні батьки

Проведення акції під такою назвою ініціювали працівники Будинку дитячої та юнацької творчості Великописарівщини. До їхньої ініціативи долучилися відділ освіти, відділ культури та сектор молоді й спорту райдержадміністрації.

Холодного листопадового дня старшокласники Великописарівської школи зібралися на центральній площі, в символічному місці, де колись стояв православний храм, зруйнований більшовиками, потім — пам’ятник Леніну, а нині це благоустроєний селищною радою куточок райцентру з урочистою ротондою. Директор БДЮТу Світлана Курило, методист Лариса Голінська та лідери учнівського самоврядування району Марина Щетініна та Назар Бержний нагадали старшокласникам про трагічні сторінки із історії українського народу — про страшний голодомор 1932-1933 років. У знак жалоби та з метою вшанування жертв голодомору школярі запалили свічки пам’яті.

А ввечері такий же захід відбувся біля приміщення районної ради, тільки учасниками його були вже дорослі. Працівники райдержадміністрації, районної ради, селищної ради, бюджетних закладів та установ зібралися, щоб вшанувати пам’ять предків, які загинули голодною смертю на початку 30-их років минулого століття. Настоятель Свято-Миколаївського храму о. Тарасій виголосив молитву за упокій душ загиблих. А Світлана Курило закликала всіх присутніх долучитися до Всеукраїнської акції, що відбудеться в суботу, 26 листопада, й запалити на вікні свого будинку свічечку — символ нашого єднання з душами невинно загублених голодом.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради