Депутатів зібрала надзвичайна подія у Попівському НВК

Незважаючи на те, що чергова сесія райради відбулася зовсім недавно — 26 жовтня, 9 листопада депутати Великописарівської районної ради терміново  зібралися на десяту сесію через надзвичайну подію, що трапилася у Попівському навчально-виховному комплексі. Там повністю вийшов із ладу опалювальний котел, який через древній вік перетворився практично в решето.

І хоча директор школи Тетяна Боярська цю проблему порушувала раніше, і депутатський запит щодо необхідності заміни котла на одній із сесій райради ще влітку звучав, проте згідно з народною мудрістю: мужик не перехреститься допоки грім не гримне. І після того, як у котельні Попівської школи дійсно гримнуло, і вся опалювальна система перестала функціонувати, отоді й кошти знайшлися на новий котел. Субвенцію в розмірі 50 000 грн. до районного бюджету передала Попівська сільська рада для придбання котла. Оскільки субвенції недостатньо, то решту коштів — і для придбання котла, і для його встановлення — знайшли в районному бюджеті.

Тож у зв’язку із цим на сесії райради розглянули питання про внесення змін до районної програми «Поліпшення умов для навчання та виховання учнів закладів освіти Великописарівського району на 2016 рік», про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2015 року «Про районний бюджет Великописарівського району на 2016 рік», про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Великописарівського району на 2016 рік. Що стосується двох останніх питань, то там були зміни і в сумах коштів, передбачених на перевезення пільгових категорій населення.

Окрім того, депутати райради дали добро на списання застарілих основних засобів у ЦРЛ та внесення змін до СтатутуБудинку дитячої та юнацької творчості через зміну назви вулиці.

Про роботу Великописарівського відділення національної поліції у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності за період 2016 року звітував перед депутатським корпусом райради виконуючий обов’язки начальника Великописарівського відділення поліції Олексій Глубокий. За його словами, одне із основних завдань, що стоїть перед поліцією, — відновлення довіри громадян до правоохоронців. Утім, це, мабуть, не зовсім легке завдання, враховуючи сказане самим Олексієм Глубоким: в умовах сьогодення рівень злочинності не зменшується, а навпаки — очікується його зростання на 2 — 4%.

На запитання депутата райради Павла Бутенка, чи повністю справляється районний відділ із покладеними на нього завданнями, а якщо ні, то які заходи слід вжити, виконуючий обов’язки начальника Великописарівського відділення поліції відповів, що колектив поліції працює належно, але потребує суттєвого поліпшення, котре включає і кадрове поповнення.

Серед інших запитань до Олексія Глубокого було й те, що цікавить практично всіх аграріїв: крадіжки на полях, особливо зараз досить поширеними є крадіжки кукурудзи. Виконуючий обов’язки начальника Великописарівського відділення поліції пояснив, який механізм притягнення до відповідальності та яке покарання за цей вид злочину може бути.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради