У Великій Писарівці вшановували ветеранів внутрішніх справ України

Уже не перший рік 10 листопада відзначається як день вшанування ветеранів та пенсіонерів внутрішніх справ України. До 1954 року цей день відзначали як свято радянської міліції. У 2007, враховуючи значний внесок пенсіонерів та ветеранів ВСУ у справу боротьби зі злочинністю та зміцнення правопорядку, було вирішено започаткувати щорічне свято на їх честь.

10 листопада – ця дата особливо символічна для тих, кому довелося працювати в органах внутрішніх справ ще за радянських часів, адже тоді цей день вважався професійним святом міліціонерів. Тому й не дивно, що керівництво МВС незалежної України прийняло рішення вшанувати саме у листопаді тих колег, які свого часу присвятили найкращі роки життя служінню законові та й зараз, перебуваючи на заслуженому відпочинку, не залишаються осторонь правоохоронної діяльності.

За ініціативи керівництва Великописарівського відділу внутрішніх справ у залі засідань Великописарівської РДА зібралися ветерани та пенсіонери Великописарівського відділу внутрішніх справ. Такі зустрічі, це не лише можливість повернутися у славне минуле, а й поспілкуватися, згадати тих, хто загинув у мирний час, просто належним чином виконуючи свою роботу.

У врочистостях взяли участь керівники району, селища, начальник Великописарівського відділення поліції, голова районної ради ветеранів органів внутрішніх справ.

За традицією на початку зборів вшанували пам’ять міліціонерів, загиблих під час виконання службових обов’язків.

Виспупаючі висловили глибокі слова вдячності за багаторічну працю, вагомий внесок у розвиток міліції, сердечність та увагу до виховання молодих працівників та щиро побажали їм щастя, міцного здоров’я, сімейного добробуту, злагоди, спокою та затишку, невичерпної енергії, плідної праці і довгих років життя. Привітання отримали присутні ветеран, яким було вручено грамоти та грошові винагороди з нагоди свята. Грошову винагороду від начальника Великописарівського відділення поліції отримала й учасниця обласного конкурсу дитячого малюнка «Поліція очима дітей» Оля Курило, яка посіла 3 місце. Приємно, що свято вшанування ветеранів МВС збіглося у часі з днем народження дівчинки.

Урочисті заходи з нагоди святкування Дня вшанування ветеранів та пенсіонерів МВС продовжились вітальною програмою від вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості. Свято закінчились спільним фото ветеранів ВС та особовим складом райвідділу.

Міцність та життєва мужність, свідоме ставлення до свого громадського обов’язку – це належний приклад для наслідування молодим поколінням.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради