На Великописарівщині вшанували пам’ять земляків-партизанів

Велика Писарівка, Олександрівка, Розсоші, Попівка, Солдатське, Пожня — це ті населені пункти нашого району, де у воєнні роки минулого століття існувало підпілля, яке намагалося чинити опір фашистським окупантам. І нехай їхні дії не масштабні й відомі переважно лише в нашому краї, але ось уже понад сімдесят років ми пам’ятаємо імена наших земляків, які знайшли в собі силу переступити страх і протистояти ворогу.

Тож і цього року в День партизанської слави у населених пунктах Великописарівщини пройшли заходи з ушанування партизанів, які діяли в тилу ворога, приближаючи час визволення рідної землі від ворожої навали.

У Великій Писарівці селищний голова Леонід Клизуб ініціював проведення мітингу на цвинтарі, де знаходиться братська могила підпільників райцентру. Він закликав присутніх пам’ятати нашу історію, шанувати наших земляків-героїв, виховувати підростаюче покоління патріотами, що особливо актуально в цей час, коли на нашій землі порушено мир і спокій. Леонід Клизуб поклав квіти до братської могили у знак вдячності великописарівців.

Участь у мітингу взяли представники районної ради та районної держадміністрації, установ, закладів та громадських організацій райцентру.

Підготовка до сесії обласної ради

Пленарне засідання 31 сесії Сумської обласної ради відбудеться 20 грудня 2019 року

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube