На Великописарівщині вшанували пам’ять земляків-партизанів

Велика Писарівка, Олександрівка, Розсоші, Попівка, Солдатське, Пожня — це ті населені пункти нашого району, де у воєнні роки минулого століття існувало підпілля, яке намагалося чинити опір фашистським окупантам. І нехай їхні дії не масштабні й відомі переважно лише в нашому краї, але ось уже понад сімдесят років ми пам’ятаємо імена наших земляків, які знайшли в собі силу переступити страх і протистояти ворогу.

Тож і цього року в День партизанської слави у населених пунктах Великописарівщини пройшли заходи з ушанування партизанів, які діяли в тилу ворога, приближаючи час визволення рідної землі від ворожої навали.

У Великій Писарівці селищний голова Леонід Клизуб ініціював проведення мітингу на цвинтарі, де знаходиться братська могила підпільників райцентру. Він закликав присутніх пам’ятати нашу історію, шанувати наших земляків-героїв, виховувати підростаюче покоління патріотами, що особливо актуально в цей час, коли на нашій землі порушено мир і спокій. Леонід Клизуб поклав квіти до братської могили у знак вдячності великописарівців.

Участь у мітингу взяли представники районної ради та районної держадміністрації, установ, закладів та громадських організацій райцентру.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради