На День села у Ямне завітали гості з Великої Писарівки, Харкова й далекої Італії

Справжній подарунок підготував для односельців до Дня села Ямного, що на Великописарівщині, сільський голова Сергій Рибалка. Справа навіть не в тих матеріальних подарунках, що їх отримали до цієї події заслужені жителі громади, ювіляри та інші категорії земляків. Головним сюрпризом для всіх став концерт, у якому були залучені не лише місцеві артисти, а й гості з Великої Писарівки, Харкова й далекої Італії.

Директор Ямненського будинку культури Олександр Зінов’єв, який, власне, і був головним сценаристом заходу, сказав, що такого різноманіття місцевих та запрошених артистів давно не бачила місцева сцена.

А розпочали святкування в ямненській громаді наймолодші його жителі. Дітлахи чи не з самого рання стояли біля атракціонів, що розташувалися на стадіоні села, в очікуванні, поки вони почнуть працювати, а потім практично не покинули їх аж до закриття свята. Дорослі ямненці на шляху до місця проведення урочистостей відвідували виставку місцевих умільців та учнів Ямненської школи. Вже традиційно чи не найбільшу кількість глядачів зібрала біля себе виставка робіт місцевої юної художниці Ані Гавриленко, яка зараз навчається в Сумському педагогічному університеті. Причому поціновувачі її таланту не лише ділилися враженнями від побачених картин, але і виявляли бажання придбати деякі з них. А у цей час на сцені «розігрів» глядачів ще один представник родини Гавриленків — уже відомий жителям району співак Марк Гавриленко — активний учасник районної самодіяльності.

Почувши, що розпочинається концерт, до сцени почали підходити гості свята, які до цього часу вже встигли і домашні роботи завершити, а дехто навіть пригоститися шашликами чи іншими стравами та ласощами, що їх пропонували місцеві підприємці.

Привітати жителів громади з Днем села завітав заступник голови райдержадміністрації Микола Скоромний, який із властивим йому гумором тепло поздоровив присутніх і побажав добре відпочити.

На урочистостях на запрошення ямненського сільського голови був присутній його колега з Вільного Григорій Іншин. Григорій Єгорович цього дня тепло вітав ямненців зі святом, адже, за його словами, вважає село своєю другою батьківщиною, бо тут він ходив до школи, на танці, тут у нього безліч друзів та знайомих, дехто з яких до цього часу думав, що він взагалі родом із Ямного.

Бурхливими оплесками зустріли глядачі виступ господаря свята — ямненського сільського голову Сергія Рибалку. Сергій Іванович подякував односельцям за участь у заході, допомогу у вирішенні проблем громади. Особливо відзначив він депутатський корпус сільської ради. Приклад спільної роботи — проведення різних масових заходів, прибирання території, благоустрій села. Ямненський голова пообіцяв, що всі зауваження земляків вислуховуватиме і враховуватиме у своїй роботі.

У перервах між концертними номерами сільський голова проводив вручення подарунків та подяк своїм землякам.

Цього дня на сцену були запрошені учасники АТО, яких у Ямному більше десяти. Щоправда, не всі змогли прибути на свято, бо дехто зараз на війні, а хтось відлучився у справах. Не забувають у селі і про ветеранів Великої Вітчизняної, яких на сьогодні у Ямному залишилося лише троє. Ушанував сільський голова і двох наймолодших жителів громади, які з’явилися цього року на світ, а також наймолодшу сімейну пару. Не залишилися без нагород і працівники важливих на селі трудових колективів — амбулаторії загальної практики сімейної медицини, школи та листонош. Отримували цього дня подарунки і представники інших категорій жителів села.

А потім на концерті розпочалися справжні сюрпризи. На сцену вийшов Містер — відомий свого часу спортсмен, співак і брейкер, улюбленець жіночої статі, колишній ямненець, а зараз житель Італії Віктор Стельмах. Як він сам пожартував, що спеціально приїхав з-за кордону на День села, щоб допомогти своєму другу дитинства, сільському голові Сергію Рибалці провести концерт. Як виявилося, за роки, проведені на чужині, Віктор Стельмах не втратив талант і традиційно справив справжній фурор, отримавши шквал оплесків.

Але сюрпризи на цьому не закінчилися. Гостя з Італії змінис кумир дискотек району 80-90-х, відомий у нас співак, а за сумісництвом ще й футбольний тренер із Харкова — батько чемпіона Європи з футболу серед юнаків, члена збірної України з футболу Сергія Рибалки — Олександр Рибалка. Олександр Митрофанович виконав пару своїх хітів і пішов зі сцени з оберемками квітів.

Завершилося святкування традиційним застіллям, спілкуванням друзів, які давно не бачили одне одного, спогадами і розмовами про майбутнє ямненської громади. 

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube