День села у Добрянському

Добрянське, що на Великописарівщині, відсвяткувало нещодавно своє свято — День села.

Щороку його жителям хочеться відзначити свято якнайкраще, зокрема згадати невтомних трудівників, на яких тримається все у селі. Це своєрідне підбиття прожитого й досягнутого за рік. Це плани на майбутнє. Організатори, хоча і самі готувалися до свята, вирішили запросити до себе на свято артистів із Рябини. Добрянці люблять і своїх, місцевих, однак захотілося побачити й почути репертуар приїжджих. 

Добрянське славне своєю історією. Його коріння сягає у сиву давнину, і має воно свою біографію. Але найціннішим скарбом є його люди. Немало добрих слів сказав про своїх земляків господар села, сільський голова В’ячеслав Севідов. Цього дня В’ячеслав Михайлович вітав усіх односельців, дякував за працю, за розуміння. До слів вітань приєдналися і запрошені на свято голова районної ради Дмитро Сипко й консультант голови райради Віталій Лаптєв.  

А зі сцени учасники концерту вітали ветеранів Великої Вітчизняної та афганської війн, учасників АТО, ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, ветеранів праці, молоді та багатодітні сім’ї.

А ще в День села віншували іменинників, які відзначили своє перше 18-ліття, а також ювілейні дні народження — 50, 55, 60, 80, що зустрічатимуть їх або вже відсвяткували цього року.

На землях Добрянської сільської ради плідно працюють ТОВ компанія Суми-Агро, ПП „Агро-Розсоші”, ТОВ „Розсоші”. Керівники сільгосппідприємств і їхні працівники дбають про те, щоб земля давала щедрі врожаї, а територія Добрянської сільської ради розвивалася і процвітала. Вдячні добрянці керівнику підприємства Валентині Шеховцовій, яка утримує тваринницьку ферму, а жителів даної території забезпечує роботою. 

Номінації привітань і нагороджень на цьому не закінчилися. Продовжилися вони вшануванням трудівників села. На слова подяки заслужили працівники амбулаторії загальної практики сімейної медицини, які дбають про здоров’я своїх односельців, працівників культури, які створюють справжні свята у селі, працівників відділення зв’язку і соціального захисту, які приходять у кожен дім із новинами й допомагають потребуючим долати щоденні турботи.

Особисто на святі відзначили Віру Трохимівну Монастирьову, яка все своє життя присвятила праці повара в рідному селі. Багато жителів села пам’ятають її смачні обіди, тому й поважають свою землячку й бажають їй усього найкращого.

Славне село Добрянське своїми умільцями. Вони створюють неповторні витвори мистецтва, бо мають до цього хист. Їхніми роботами завжди милуються земляки під час виставок декоративно-ужиткового мистецтва чи проведення культурно-мистецьких заходів.

Для всіх номінантів і тих, хто прийшов на свято, змістовний концерт підготували учасники вокального ансамблю Рябинівського СБК, а самодіяльні артисти ансамблю „Сидоровочка” та їхній керівник Михайло Кучков додали всім веселого настрою і заряду енергії на цілий день.

Усі відзначені цього дня жителі Добрянської сільської ради отримали пам’ятні подарунки. 

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради