Позачергова сесія Великописарівської райради — для вирішення шкільної проблеми

На восьму, позачергову, сесію депутатів Великописарівської районної ради зібрала шкільна проблема: необхідність внесення змін до районного бюджету у зв’язку із терміновою потребою виділення коштів для ремонту ганку Великописарівської СШ І-ІІІ ступенів.

Ганок навчального закладу був досить масивним і, можна сказати, багатофункціональним, оскільки на всіх урочистостях він використовувався як сцена, своєрідний майданчик, де шкільний колектив зустрічав першокласників і проводжав випускників. Із роками несучі конструкції почали руйнуватися, й ганок завалився. Тож у переддень нового навчального року парадний вхід школи зустрічає всіх руїнами. Тому депутати районної ради одноголосно підтримали рішення про внесення змін до районного бюджету, а саме — виділення 250 136 грн. на ремонт навчального закладу райцентру.

Одноголосними були депутати і в підтримці інших рішень до питань порядку денного, яких зібралося понад десяток. Зокрема депутати проголосували за внесення змін до районної програми соціального захисту населення та фінансової підтримки громадських організацій ветеранів та інвалідів на 2014 — 2016 роки у зв’язку із збільшенням коштів для надання допомоги в лікуванні одній із жительок Крамчанки. Підтримали депутати й внесення змін до інших районних програм: зокрема щодо поліпшення первинної медико-санітарної допомоги (Рябинівська й Добрянська сільські ради передали субвенції для своїх медзакладів в сумі 6500 і 8630 грн. відповідно); щодо поліпшення умов для навчання та виховання учнів закладів освіти району (Яблучненська сільська рада передала субвенцію в сумі 700 грн. для виготовлення шкільної документації, Вільненська сільська рада — 2983 грн. на придбання шкільних підручників) та щодо забезпечення соціальних робітників велосипедами (Вільненська сільська рада передала кошти територіальному центру для придбання п’яти велосипедів).

Після завершення сесійного засідання на запрошення голови районної ради Дмитра Сипка депутати та сільські й селищні голови взяли участь у заходах із відзначення Дня Прапора та Дня Незалежності України.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube