Відзнаки великописарівцям до Дня Незалежності

Кращих представників усіх галузей виробництва та соціальної сфери району відзначили у Великій Писарівці під час святкування 25-ї річниці з Дня проголошення незалежності нашої держави. Голова районної ради Дмитро Сипко та перший заступник голови райдержадміністрації Микола Скоромний вручили їм дипломи й квіти. Імена й фото дипломантів протягом року будуть на районній дошці пошани.

На святковій сцені районного будинку культури відзначили й керівника товариства з обмеженою відповідальністю «Сільськогосподарська науково-виробнича агрофірма «Мрія» Миколу Бантова, якому вручили відзнаку й посвідчення Почесного громадянина Великописарівщини.

Святковий концерт, підготовлений працівниками РБК, став підсумком фестивалю «Таланти кобзарського краю», що стартував у травні і проходив у всіх сільських та селищних радах району. Тому, окрім артистів райцентру, участь у ньому взяли ансамблі Кириківського, Іванівського, Яблучненського, Розсошівського, Тарасівського будинків культури, солісти із Попівки, Солдатського, Вільного. Окрасою концерту стали виступи дітей, зокрема зразкового духового оркестру із Рябини (керівник Леонід Проценко), циркової студії «Дружба» та дитячих танцювальних колективів РБК (керівник Віта Скрипник), спортивно-танцювальної школи «Нон-стоп» (керівник Анна Шкода).

Приєдналися великописарівці й до загальнодержавного виконання Гімну України. Із цією метою учасники свята вишикувалися в колону й пройшли до пам’ятника Тарасу Шевченку, де й відбулося колективне співання.

Корзини з квітами було встановлено до підніжжя пам’ятника Кобзареві від районної ради, райдержадміністрації та колективу фермерського господарства «Світанок». Після вітальних слів від керівництва району з нагоди Дня Незалежності України медаль до 25-річчя Незалежності України і грамоту від командира Сумської 27 реактивно-артилерійської бригади отримав наш відомий сільгоспвиробник і благодійник, керівник СФГ ім. Шевченка Анатолій Мороз, якого відзначили за трудові досягнення та внесок у зміцнення обороноздатності нашої армії.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради