У Великій Писарівці відзначили ювілей Конституції України

Голова Великописарівської районної ради Дмитро Сипко привітав жителів району із Днем Конституції, з нагоди якого в районному будинку культури пройшли урочистості.

Він відзначив, що Конституція, якій у цей день виповнилося 20 років, — не просто Основний Закон нашого життя, а фундамент, на якому тримається весь державний устрій країни. Тому він побажав, аби Конституція України сприяла розвитку й удосконаленню нашої державності, щоб кожен українець відчував себе захищеним Законом, щоб життя громадян країни було мирним, заможним, щасливим. До святкових вітань долучився і голова райдержадміністрації Григорій Сіденко.

Працівники районного будинку культури для учасників урочистостей підготували святковий концерт, окрасою якого стали виступи солістів Ірини Лаптєвої, Марка Гавриленка, Петра Березюка та Тетяни Гонтаренко. Українською піснею усіх зі святом привітали народний вокальний колектив «Зорецвіт» та чоловічий ансамбль РБК.

Своє гроно у святковий концертний вінок вплели юні артисти: учасники танцювальних колективів РБК «Лілея» та «Фантазія», танцювально-спортивного колективу «Нон-стоп», дитячої циркової студії «Дружба» та вихованки районного будинку дитячої та юнацької творчості, маленькі солістки Юля Новосьолова і Мілана Ліснича.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради