Дмитрівську сільську раду на фестивалі представили освітяни

Черговий етап районної естафети «Таланти кобзарського краю» пройшов у Дмитрівській сільській раді. Оскільки її територія є однією з найбільших у районі і включає в себе декілька сіл, концерт було вирішено провести в одному з сільських осередків культури — Братеничанській школі.

Вибір цей не випадковий: представники учнівського та педагогічного колективів на чолі з директором навчально-виховного комплексу Людмилою Таненковою — постійні учасники різноманітних культурних заходів, у тому числі й районних. Свій високий рівень аматори сцени з Братениці підтвердили і цього разу. Артисти-вчителі навіть перевершили себе — спеціально до заходу створили жіночий вокальний ансамбль «Мальви», який став справжнім відкриттям концерту.

Представників дмитрівської громади привітала присутня на заході заступник голови районної ради Валентина Кадничанська.

А розпочалося святкове дійство з вітання землякам дмитрівського сільського голови Михайла Скоромного. Михайло Андрійович поділився найближчими планами роботи сільської ради. Серед них — установлення дитячих майданчиків, відновлення вуличного освітлення, ремонт колодязів, доріг та багато іншого. У своєму виступі сільський голова подякував за сприяння розвитку території керівникам усіх місцевих сільгосппідприємств, а особливо Анатолію Морозу, який завжди знаходиться на вістрі добрих справ.

А потім ініціативу в свої руки взяли артисти художньої самодіяльності. Новостворений гурт „Мальви” довів своє право на існування, талановито виконавши пісню „Лише в нас на Україні”. Гучні оплески земляків стали першою винагородою артисткам за чудовий виступ. Потім не менш гучно вітали глядачі виступи маленьких артистів — учнів початкової ланки Братеничанського навчально-виховного комплексу. Хлопчики виконали пісню «Я — маленький козачок», а дівчатка — «Я — маленька україночка». 

Ведуча концерту Марина Мамонтова нагадала присутнім, що естафета «Таланти кобзарського краю» присвячена 118-річчю з дня народження нашого відомого земляка, кобзаря Єгора Мовчана. Вона також прочитала «Думу про кобзаря Є.Х.Мовчана», написану його родичем, Володимиром Мірошником, свого часу опубліковану в районній газеті. 

Як відомо, концерти в рамках естафети, що проходять у населених пунктах району, є своєрідним відбірковим етапом кращих номерів художньої самодіяльності на фінальний концерт. Невідомо, які номери ще потраплять на районну сцену, але виступ Діани Макарової з гуморескою Остапа Вишні, безсумнівно, заслуговує на це. Гучний сміх присутніх у залі супроводжував увесь монолог, який читала Діана. Також успіх мала ще одна гумористична сценка «На прийомі у лікаря», в якій зіграли все та ж Діана Макарова і Альона Ольховська. Із сольними пісенними номерами виступили Олена Сидорова, Олена Лазарашвілі, Дар’я Шмонько, Олександр Рогачевський та інші талановиті земляки.

Порадував місцевих глядачів і запрошений на свято артист районного будинку культури Петро Березок. А вже фінальну пісню «На добро» всі артисти виконали разом. Завершився концерт вдячними словами сільського голови Михайла Скоромного, який поцінував талант артистів художньої самодіяльності і ще раз звернувся до громади з найкращими побажаннями.

Останнє оновлення на Понеділок, 13 червня 2016, 13:08

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube