Місцева подія районного масштабу: нова аптека у Кириківці

За участі великої кількості жителів кириківської громади відбулося відкриття нової аптеки у Кириківці. Крім того, що сама ця подія викликала неабиякий інтерес у жителів селища, велике зібрання можна було пояснити ще й 15-ти відсотковою знижкою на ліки, яку власники аптеки надавали відвідувачам.

Нова аптека розташувалася у звичному для старожилів селища приміщенні — на тому місці, де вона була зачинена ще за часів Радянського Союзу. Тобто, ця важлива установа не функціонувала тут вже більше 25 років. Щоправда, розташування у колишньому приміщенні можна назвати з великою натяжкою, бо будівлю практично збудованао заново, залито новий фундамент, зведені стіни та здійснено внутрішній ремонт у самому приміщенні.

На запитання власникам аптеки — подружжю Василю і Тетяні Гуренкам, коли ж окупиться такий ремонт, вони відповіли, що дуже не скоро. Але на отримання прибутку тут не дуже й розраховували: відкриття аптеки було здійснене завдяки постійним зверненням селищного голови Анатолія Ставицького до глави сімейства — Василя Васильовича, а також стало своєрідним подарунком землякам від Тетяни Петрівни, яка народилася і росла в Кириківці.

Під час відкриття аптеки, що проходило в святковій обстановці, перше слово було надано ініціатору проекту, селищному голові Анатолію Ставицькому.

Анатолій Андрійович повідомив, що відновлення аптечної мережі в Кириківці було чи не першочерговим завданням, яке він поставив перед собою ще під час першої каденції на посаді голови Кириківської селищної ради. Відомо ж бо, як потерпають іноді жителі селища без терміново необхідних медикаментів. Спочатку аптечний пункт запрацював у„заводській” частині селища, потім ще один - у Кириківській лікарні. І от тепер у пристосованому приміщенні. Селищний голова висловив велику подяку підприємцям - родині Гуренків за сприяння розвитку території Кириківської селищної ради.

Освятив нове приміщення запрошений на урочисту подію отець Василь. Окреме вітання було від присутнього на події депутата районної ради Миколи Груздо.

Після цього під звуки музики, яка лунала ще від самого ранку, запрошуючи кириківців на відкриття аптеки, відбулася урочиста мить перерізування червоної стрічки. Черзі, що вишикувалася до стелажів із ліками, міг би позаздрити навіть подібний заклад у великому місті. Люди в день знижок намагалися запастися ліками наперед. Працівник аптеки Світлана Богатиренко не встигала обслуговувати усіх відвідувачів, тому на допомогу їй прийшла власниця аптеки Тетяна Губенко, сама фармацевт за освітою.

Поки що аптека працюватиме п’ять днів на тиждень. Але вже з вересня, коли з’явиться ще один спеціаліст, заклад перейде на семиденний графік, — пообіцяв Василь Гуренко.

Останнє оновлення на П'ятниця, 10 червня 2016, 16:04

Увага!

24.09.2020 року о 14.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради