Фестиваль у відновленій залі Розсошівського СБК, що на Великописарівщині

Любов’ю до батьків, до рідного краю і рідної домівки був пронизаний увесь концерт, що відбувся в рамках естафети „Таланти кобзарського краю” у Розсошах.

Власне концерт мав відбутися ще в травні, але дата його проведення була перенесена. І як виявилося, на те була поважна причина. До цього часу піклуваннями розсошівського сільського голови Сергія Лоцкіна у концертній залі було зроблено ремонт: змонтовано підвісну стелю, а сцена вбралася у новий сценічний одяг. До самого будинку культури проклали нові тротуари, а обидва пороги закладу теж обклали тротуарною плиткою. Директор будинку культури Микола Рибалка говорить про постійну увагу з боку сільської ради до аматорів сцени. Так, для артисток було не так давно придбано нові костюми для виступів, у їхньому розпорядженні якісна музична апаратура. У будинку культури змонтована нова система опалення, тепер взимку не буде холодно ні артистам, ні глядачам.

Переглянути святковий концерт, не зважаючи на постійну зайнятість сільського населення, прибуло чимало жителів Розсошів. Присутня на святі керівник сільгосппідприємства „Ера” Ольга Макакенко сказала, що інакше й бути не може: розсошівці справжні поціновувачі талантів артистів-земляків, а ті в свою чергу ніколи не підводять їхніх очікувань — постійно готують нові концертні програми. Так було і цього разу.

Після виступу сільського голови Сергія Лоцкіна, який привітав земляків зі святом і нагадав про таку визначну особистість, як кобзар Єгор Мовчан, 118-річчю з дня народження якого і присвячена естафета, розпочався концерт.

Тетяна Петришинець виконала пісню „Заспівай, моя родино”, яка має для розсошівських артистів символічне значення: творчий колектив складається в основному з представників родин Петришинців і Хоруженків. А старійшина роду — Катерина Петришинець, яка стояла біля витоків місцевого жіночого ансамблю „Веселі молодички”, із зали спостерігала за виступами молодої зміни. До речі, ансамблю „Веселі молодички” у цьому році виповнюється вже 42 роки.

Новий склад „Веселих молодичок” продовжив найкращі творчі традиції. Патріотичні, ліричні, жартівливі пісні у їхньому виконанні публіка сприймала з великим захопленням і віддячувала гучними оплесками.

Не забули цього дня і про війну на сході країни. Воїнам АТО була присвячена пісня „Мальви” у виконанні Ані Петришинець і викликала сльози у багатьох присутніх у залі. Даша Кальченко причитала вірш „Героям України — слава”. Найменша представниця співочого роду, правнучка Катерини Петришинець Женя Циганок, заспівала пісню „На нашій Україні”. А потім були виступи дуетів у складі Анни Хоруженко і Каріни Мальцевої, Тетяни і Любові Хоруженко, солістів Ані Хоруженко, Василя Хоруженка та інших. Розвеселив усіх гуморескою Іван Копійка, а хорошого настрою ще й додав гумористичний номер „Бабусі старенькі”.

Присутній на святі заступник голови райдержадміністрації Микола Петренко високо оцінив внесок сільського голови Сергія Лоцкіна у розвиток культури на селі, а також подякував артистам за чудовий концерт і побажав їм подальшого успіху у глядачів і нових творчих доробків.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube