Дітлахи Великописарівщини весело провели дозвілля в свій день

Якою б не «затертою» була фраза «дитинство — пора золота», але точніше і краще про дитячі роки не скажеш. Особливої привабливості дитинство набуває з приходом літа, яке починається Міжнародним днем захисту дітей. Цього дня у населених пунктах Великописарівщини пройшли різноманітні розважальні заходи для малят.

У районному центрі працівники районного будинку культури підготували для малят та наймолодших школярів святкову концертну програму. У ній узяли участь дитячі танцювальні колективи, вихованці районного будинку дитячої та юнацької творчості, учасники циркової студії «Дружба», учні дитячої музичної школи. А після концертної програми свято продовжилося дискотекою в парку на літньому танцювальному майданчику.

Привітали дітей зі святом представники районної влади, побажавши їм мирного неба та теплого літа, сповненого приємних сюрпризів. 

Підготовка до сесії обласної ради

УВАГА! ДАТУ ПРОВЕДЕННЯ ЗМІНЕНО!

Пленарне засідання 33 сесії відбудеться 21 лютого 2020 року

Увага!

20.02.2020 року о 14.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube