Дітлахи Великописарівщини весело провели дозвілля в свій день

Якою б не «затертою» була фраза «дитинство — пора золота», але точніше і краще про дитячі роки не скажеш. Особливої привабливості дитинство набуває з приходом літа, яке починається Міжнародним днем захисту дітей. Цього дня у населених пунктах Великописарівщини пройшли різноманітні розважальні заходи для малят.

У районному центрі працівники районного будинку культури підготували для малят та наймолодших школярів святкову концертну програму. У ній узяли участь дитячі танцювальні колективи, вихованці районного будинку дитячої та юнацької творчості, учасники циркової студії «Дружба», учні дитячої музичної школи. А після концертної програми свято продовжилося дискотекою в парку на літньому танцювальному майданчику.

Привітали дітей зі святом представники районної влади, побажавши їм мирного неба та теплого літа, сповненого приємних сюрпризів. 

Увага!

24.09.2020 року о 14.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради