Великописарівщина пишається своїм чемпіоном - восьмиразовим світу та п’ятиразовим Європи з гирьового спорту

У м. Порто (Португалія) відбувся чемпіонат Європи з гирьового спорту, участь у якому взяли спортсмени з 17 країн Європи.

Збірна України була сформована з 38 учасників, одним із яких був наш земляк, учитель фізичної культури Великописарівської спеціалізованої школи Сергій Сінянський.

Сергій Олексійович узяв участь у двоборстві, довгому циклі та естафеті. У результаті запеклої боротьби він завоював 3 золоті медалі. Слід зазначити, що Сергій Сінянський, виконуючи вправи, за 32 хвивилини підняв 17600 кг.

У черговий раз спортсмен довів свою непереможну силу й міць. Крім звання восьмиразового чемпіона світу, він отримав звання п’ятиразового чемпіона Європи з гирьового спорту.

А відбулася поїздка на чемпіонат Європи до м. Порто завдяки спонсорській допомозі Миколи Бантова, Григорія Синянського, Юрія Надточия, Миколи Надточия, Юрія Гладченка, Юрія Зінов’єва, Олексія Сугака, Василя Головченка, Вадима Маньківського, Анатолія Мороза, Володимира Боканя, Івана Торяника, родини Кулинченків та інших писарівчан.

 

Підготовка до сесії обласної ради

УВАГА! ДАТУ ПРОВЕДЕННЯ ЗМІНЕНО!

Пленарне засідання 33 сесії відбудеться 21 лютого 2020 року

Увага!

20.02.2020 року о 14.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube