У школах Великописарівського району пролунав останній дзвоник

У загальноосвітніх закладах району пройшли урочистості з нагоди завершення 2015-2016-го навчального року.

Попереду на школярів чекають літні канікули, а це - відпочинок, оздоровлення, веселі подорожі. Перед випускниками постане завдання обирати дорогу у доросле життя.

На кінець навчального року у школах району всього налічувалося 1506 учнів, із них випускників 11-х класів —113, 9-х — 164. Троє учнів загальноосвітніх закладів претендують на дві золоті медалі (Великописарівська спеціалізована школа) й один — на срібну (Заводська ЗОШ).

Останній дзвоник — це не лише шкільне свято, а й подія для батьків, дідусів і бабусь, всіх жителів селищ і сіл району. Цього дня всіх учителів та школярів, їхніх рідних та близьких вітали представники райдержадміністрації, районної ради, районного відділу освіти, органів місцевого самоврядування, гості з обласного центру.

Учні почули на свою адресу чимало напутніх щирих слів від директорів шкіл, учителів, батьків.

Під час урочистостей школярів нагороджували дипломами та грамотами за особливі успіхи у навчанні, спорті та позашкільних заходах. Своїх старших товаришів вітали малюки. А випускники прощалися зі школою, вчителями, дитинством.

Останнє оновлення на Понеділок, 30 травня 2016, 16:08

Увага!

13 квітня 2020 року о 15:00 в к. 38 (ІІІ поверх приміщення обласної ради) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва з розгляду питань про погодження обласній державній адміністрації внесення змін до обласного бюджету Сумської області на 2020 рік у частині субвенцій з державного бюджету.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

Електронні петиції

Документи облради

telegram Facebook Twitter Youtube