Таланти кобзарського краю засвітилися на сцені Іванівського будинку культури, що на Великописарівщині

Іванівський етап естафети «Таланти кобзарського краю» під назвою «Козацькому роду нема переводу» зібрав у місцевому будинку культури не лише жителів села, а й сільських голів із навколишніх сільських рад та працівників культури району, у яких саме цього дня проходив професійний семінар в Іванівці.

Почесним гостем на святі була колишня голова Іванівської сільської ради Світлана Дроботова.

На свято також прибули очільник районної ради Дмитро Сипко та голова райдержадміністрації Григорій Сіденко. Саме їм і було вручено духмяний коровай від господарів свята. А виконали цю почесну місію вихованці Правдинської школи-інтернату та артисти художньої самодіяльності Іванівського будинку культури під час композиції «Моя Україна», що відкрила концертну програму. Один із ведучих свята, він же іванівський сільський голова Віктор Моісеєнко, розповів про давні культурні традиції Іванівки, її історію. Розповідь продовжила художній керівник будинку культури, а цього дня ще одна ведуча свята Людмила Макайда.

А далі прийшов час виступу на сцені артистів художньої самодіяльності, серед яких були вихованці Правдинського школи-інтернату, які щоразу радують глядачів новими концертними номерами. Як завжди, блискучим був виступ танцювальних колективів «Едельвейс» і «Капітошка» (керівник Наталія Андрущенко).

Знайшлося на сцені місце і для майстрів художнього слова. Так, прозвучали вірші «Отчий край» у виконанні учасниці художньої самодіяльності Катерини Мартем’янової і «Заробітчанка» у виконанні Надії Юзифович.

Артисти не змогли пройти й повз такої болючої теми, як війна на Сході України: солістка будинку культури Олена Коваль виконала пісню «Вишита сорочка», яку присвятила воїнам АТО. Бурхливими оплесками зустрічали глядачі виступи давніх своїх улюбленців — вокального жіночого ансамблю Іванівського будинку культури та його солістку Алевтину Барінову. Справжньою знахідкою свята став виступ ансамблю шумових інструментів вихованців Правдинської школи-інтернату, який створив художній керівник Іван Кучков. Ну і, звісно ж, свято не відбулося б без прекрасного акомпаніатора, директора будинку культури Олександра Нізовцева.

Добрим словом згадали на святі колишній музичний чоловічий ансамбль Іванівського будинку культури. Деякі його учасники вже пішли від нас, а заміни їм серед молоді, на жаль, не знайшлося. Тому Іванівка втратила цей самобутній музичний колектив. Але, можливо, все ще попереду?

На завершення концерту ведучі свята Віктор Моісеєнко та Людмила Макайда побажали усім здоров’я і успіху, а фестивалю — легкої ходи Великописарівщиною.

Також глядачів запросили оглянути виставку робіт місцевих майстрів і юного, і поважного віку, що була розташована в фойє будинку культури.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради