Учні Великописарівщини провели флешмоб з англійської мови

2016 рік було оголошено Роком англійської мови в Україні. Учителі й учні Великописарівщини активно долучилися до проведення різноманітних заходів з популяризації англійської, що, безумовно, сприяло зацікавленості й бажанню краще знати цю мову в першу чергу самих школярів. Учні району проводили англомовні заходи в рідних школах, відвідували організації й установи в своїх населених пунктах, а потім вирішили провести районний флешмоб.

Зробити це планувалося на центральній площі Великої Писарівки, але, на жаль, дощ вніс свої корективи, тому захід пройшов у районному будинку культури. Проте і організатори флешмобу (методкабінет відділу освіти, учителі англійської мови), і його безпосередні учасники - школярі були налаштовані на позитив і змогли відтворити яскраве свято англійської мови на сцені РБК.

Одна група учнів змінювала іншу, і в ході їхніх яскравих виступів усі присутні довідалися про традиції й свята Великобританії —Англії, Шотландії, Ірландії та Уельсу. Незважаючи на те, що звучала переважно англійська мова, завдяки театралізованим дійствам учасники свята дохідливо розповіли, як відзначають великобританці дні своїх особливо шанованих святих — Ендрю, Патрика, Девіда та Джорджа, про традиції. Також школярі відтворили на сцені святкування Дня матері, Дня подяки, Різдва, дня трубочиста, Хелловіна, дня святого Валентина. І все це робилося динамічно, перемежовувалося традиційними й сучасними англійськими піснями й танцями.

Також звучала англійська поетична класика, зокрема «My Heart's in the Highlands» Джорджа Байрона.

Фіналом свята стало колективне визначення потреби вивчення англійської. Представники всіх шкіл району назвали основні причини, що спонукають їх до вивчення цієї іноземної мови. Чи не головним мотивом знання англійської мови було названо необхідність спілкуватися із представниками інших країн, аби домовлятися про збереження миру на Землі. А для нас, українців, це особливо важливо.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради