Великописарівські школярки стали третіми в Всеукраїнському конкурсі з квітникарства та ландшафтного дизайну

Київський Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді (НЕНЦ) нещодавно урочисто, барвисто, з сонцем та дощем вітав учасників Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна»!

На п’ятиріччя конкурсу приїхало 68 учасників із 15 областей України.

На ІІ етапі конкурсу Сумщину представила команда Великописарівської районної станції юних натуралістів: Карина Городнича, Ярослава Васильченко, Надія Коваленко, Катерина Песецька - учениці Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів. Керівники проекту — Зоя Драгун, Ольга Мовчан.

Після відкриття конкурсу дівчата репрезентували свій проект із квітникарства та ландшафтного дизайну «Чарівний кошик» і дали відповіді на запитання журі.

Інтригою другого дня конкурсу була реалізація проектів на практиці. Наша команда вміло виконала завдання й ознайомилася з результатами роботи суперників.

Між змаганнями діти побували на екскурсіях у Народному музеї Хліба, оглянули акваріуми та тераріуми, лабораторії НЕНЦ, також відвідали Національний ботанічний сад ім. Миколи Гришка НАН України, де всіх неймовірно вразили своїм цвітінням рододендрони, магнолії та бузок.

І ось настала мить святкового закриття конкурсу. Затамувавши подих, наші дівчата чекали результату своєї роботи, і недаремно. Команда виборола ІІІ місце, а кожна конкурсантка отримала диплом Міністерства освіти і науки України Національного Еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Заморені, але щасливі, гості з Великописарівщини відвідали головну площу країни — Майдан Незалежності та виставу «Четверта сестра» в Академічному молодому театрі. Отримавши купу задоволення та незабутніх вражень, усі поспішили зайняти місця у купе свого потягу.

Вихованці й керівники вдячні за підтримку та фінансову допомогу в організації поїздки до столиці нашої країни батькам, працівникам районної станції юних натуралістів та окремо - майстру з лозоплетіння Анатолію Кравченку.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради