Ідуть земляки-великописарівці на службу

У квітні в Україні стартував призов на строкову військову службу. Призовнi комiсiї працюватимуть близько трьох мiсяцiв.

За цей період серед юнаків призовного віку оберуть тих, хто придатний до служби в армiї. Тепер згідно з новими правилами цей перелiк осiб ще й значно ширший. I служитимуть вони довше, нiж ранiше.

Ті, у кого немає вищої освiти, служитимуть пiвтора року, на противагу колишнiм 12-ти мiсяцям, а тi, у кого є диплом про повну вищу освiту — спеціалісти, магістри — до 12 місяців.

Минулого понеділка біля районного військового комісаріату було людно. Батьки, знайомі, родичі прийшли побажати щасливої дороги і хорошої служби своїм призовникам. Ще троє жителів Великописарівщини відбули служити в Армію України.

Олег Доля з Кириківки закінчив університет і вже рік працював, Віталій Волошин із Рябини також уже встиг попрацювати, а Роман Макакенко з Вищевеселого щойно закінчив школу. Але всі вони розуміють важливість виконання свого військового обов’язку. В урочистій обстановці заступник військового комісара Юрій Чернявський вручив юнакам військові квитки й побажав їм успіхів, а також бути гідними звання солдата України. Звичайно, для кожного батька чи матері їхні діти, якого б віку вони не були, залишаються завжди дітьми. Тата й мами уболівають за те, аби служба в армії їм аж ніяк не зашкодила, а пішла лише на користь, і їхні сини стали справжніми чоловіками й якнайшвидше повернулися до рідної домівки живими й здоровими.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради