Чотири ради Великописарівщини реалізують проекти за програмою «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ»

Саме представники цих сільських і селищних рад (Кириківської, Рябинівської, Вільненської і Тарасівської) стали основними учасниками Форуму місцевого розвитку Великописарівського району в рамках реалізації Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ». Також на Форумі, який провела координатор Проекту МРГ-3 в Сумській області Тамара Харченко, були присутні представники районної ради, районної державної адміністрації та місцевого самоврядування Великописарівщини, яких цікавлять питання співпраці за програмою «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ».

На Форумі в доступній формі були розглянуті питання щодо стану впровадження мікропроектів, фінансового характеру, а також чітко була визначена черговість дій для забезпечення подальшої реалізації діючих мікропроектів та своєчасної здачі об’єктів в експлуатацію.

Завдяки співфінансуванню за програмою «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ», у нашому районі стало можливим проведення енергозберігаючих заходів у НВК с. Вільне (заміна віконних блоків) загальною вартістю 317653 грн. (кошти ПРООН — 221230 грн.), капітального ремонту та придбання медобладнання в Тарасівському ФАПі загальною вартістю 154812 грн. (кошти ПРООН — 116100 грн.). Планується будівництво водогону в смт Кириківка орієнтовною загальною вартістю 332656 грн. (кошти ПРООН — 222000 грн.), реконструкція системи опалення в ДНЗ «Рябинка» (с. Рябина) орієнтовною загальною вартістю 261198 грн. (кошти ПРООН — 136284 грн.). 

Увага!

24.09.2020 року о 14.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради