Великописарівський фестиваль розпочав свою ходу

Традиційно у Великописарівському районному будинку культури відбулося відкриття районного культурно-мистецького фестивалю „Таланти кобзарського краю”, присвячене 118-ій річниці від дня народження нашого земляка, кобзаря Єгора Мовчана.

Фестиваль, участь у якому візьмуть творчі колективи, майстри декоративно-ужиткового, образотворчого та фотомистецтва, крокуватиме сільськими і селищними радами до 10 червня. Кращі виступи жителі району зможуть побачити у заключному концерті, що відбудеться у .серпні.

Урочистості відкрили заступник голови районної ради Валентина Кадничанська, заступник голови райдержадміністрації Микола Петренко, внучатий племінник кобзаря Володимир Мірошник і великописарівський селищний голова Леонід Клизуб.

У святковому концерті взяли участь артисти художньої самодіяльності — народний аматорський вокальний ансамбль „Зорецвіт” районного будинку культури (керівник Анатолій Кравченко), жіночий і чоловічий вокальні ансамблі РБК (керівник Анатолій Кравченко), дует баяністів у складі лауреатів Всеукраїнського конкурсу АРТ-домінанта з м. Харків Дар’ї Шевченко і Владислава Пахомова (викладач Валентина Віслова), танцювальні колективи РБК ”Лілея” і „Фантазія” (керівник Віта Скрипник), учасники циркового колективу „Дружба” (керівник Олена Кошлата), дитячий колектив спортивно-танцювальної школи „Нон-стоп” (керівник Анна Шкода), солісти РБК Петро Березюк та Ірина Лаптєва, виконавці Анастасія Кожушко і Юлія Новосьолова (Будинок дитячої та юнацької творчості, керівник Наталія Ківіренко), а також студентка Сумського державного університету ім. А.С. Макаренка Валерія Григор’єва.

Квіти до пам’ятника Єгору Мовчану лягли від районної державної адміністрації, районної ради, великописарівської селищної ради і вдячних жителів селища.

Увага!

24.09.2020 року о 14.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради