Великописарівська станція юних натуралістів пройшла атестацію

На Великописарівщині триває атестація педагогічних працівників та освітніх закладів згідно з планом, затвердженим відділом освіти.

Серед закладів, які підлягають атестації в цьому році, — Великописарівська районна станція юннатів Великописарівської районної ради. Проходила атестація СЮНу, як це й передбачено порядком, затвердженим Міністерством освіти й науки України, відкрито, за участі громадськості та атестаційної комісії, куди ввійшли начальник відділу освіти Сергій Дмитриченко, представники відділу освіти, методичного кабінету, профспілки. Були присутніми й працівники районної ради та райдержадміністрації.

Колектив СЮНу гідно репрезентував себе. І це закономірно. У позашкільному закладі, очолюваному Зоєю Драгун, зібралися не випадкові люди, а колектив однодумців-ентузіастів, які разом працюють над вирішенням проблем закладу — формування екологічної культури вихованців, створення умов для духовного та інтелектуального розвитку дітей та юнацтва.

Серед основних напрямів діяльності колективу — трудове й естетичне виховання, дослідницька й профорієнтаційна робота, екологічна освіта. Що стосується останньої, то в цьому напрямі СЮН активно співпрацює із Гетьманським національним природним парком. Юннати разом зі своїми керівниками гуртків та «гетьманцям» залюбки подорожують екологічними стежинами природного парку, досліджують його флору, беруть участь у заходах, що проводять працівники ГНПП. А з приходом на роботу до позашкільного закладу методиста Ольги Мовчан, яка за фахом географ, дослідницька робота юннатів набула ще й географічного спрямування, результатом чого стала невеличка збірка «Картографічні моделі рельєфу Гетьманського національного природного парку». Представив її у ході атестації СЮНу вихованець гуртка «Юний дослідник» Олексій Драгун, який є укладачем збірки, а його рецензенти — Ольга Мовчан і її колишній учень, випускник Великописарівської школи Олег Скляр, який нині працює в Києві, займається ГІС-технологіями і в той же час є науковим співробітником Гетьманського національного природного парку.

Про діяльність СЮНу від імені її вихованців усім присутнім на репрезентації цікаво розповіла учениця Великописарівської СШ І-ІІІ ст. Ірина Лаптєва. А вже досконало про роботу педагогічного колективу, про результати роботи й досягнення як викладачів, так і вихованців, розповіла директор СЮНу Зоя Драгун. Розповідати й показувати дійсно було що. З того часу, як станцію юних натуралістів очолила Зоя Драгун, заклад докорінно змінився. Нині це доглянуті дослідні ділянки, акуратне подвір’я, тепле охайне приміщення. На території станції юннатів вирощуються різноманітні рослини, серед яких є навіть рідкісні, такі, як гінкго білоба, скумпія, рододендрони. Багато декоративних кущів, різнобарвних квітів. Також вихованці доглядають за садом, вирощують овочі. Частину із них передають в АТО. Для українських воїнів юннати також готували малюнки, ляльки-мотанки, а від військових волонтери передали дітям прапор із надписами подяк та побажань.

Після репрезентації позашкільного закладу на адресу його колективу прозвучало багато добрих слів від керівництва району, начальника відділу освіти та учасників заходу.

Тож атестаційна комісія зробила висновок про відповідність навчального закладу державним стандартам, дотримання ним вимог цих державних стандартів та забезпечення надання якісної позашкільної освіти.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради