Прийом громадян Великописарівщини відтепер - у новому приміщенні

Віднині жителів Великописарівської громади працівники селищної ради будуть приймати у світлому, відремонтованому приміщенні, де раніше розташовувалося управління сільського господарства району.

Як відомо, свого часу селищний голова Леонід Клизуб подбав про те, щоб будівля сільгоспуправління, яка фактично була безгосподарною, перейшла на баланс селищної ради. Після цього у стислі строки тут було проведено ремонт, встановлено нову систему опалення з економічними твердопаливними котлами тривалого горіння. А вже минулого тижня працівники селищної ради переїхали в оновлене приміщення. Як повідомив селищний голова, це була не забаганка, а вимушений крок, бо старе приміщення потребує капітального ремонту і просто не відповідає вимогам часу стосовно проведення прийому громадян.

Привітати новоселів завітали представники громади, підприємці, які сприяють розбудові території громади, займають активну життєву позицію.

Перерізати символічну червону стрічку Леонід Клизуб запросив Миколу Надточия — керівника фермерського господарства «Світанок», яке є найбільшим наповнювачем місцевого бюджету. По клаптику червоної стрічки Микола Олександрович роздав усім присутнім на пам’ять, як символ оновлення і ініціативності працівників селищної ради на чолі з Леонідом Клизубом. Потім відбулася екскурсія для усіх бажаючих новими кабінетами селищної ради.

А жителі селищної ради дарували цього дня новоселам насіння квітів та саджанці для благоустрою території навколо будівлі селищної ради та Великої Писарівки в цілому.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради