Великописарівські поліцейські співпрацюють із листоношами

На Великописарівщині відбулася зустріч місцевих поліцейських і працівників пошти, де обговорювали спільні кроки для упередження правопорушень на території району.

Листоноші саме ті люди, які найчастіше спілкуються з громадянами, особливо з людьми похилого віку насамперед самотніми. Як відомо, саме ця категорія громадян залишається найбільш привабливою для злочинців, бо, як правило, дуже довірливі. Іноді злочинцям досить представитися представниками тієї чи іншої організації, й старенькі готові викласти свої гроші нібито для обміну на нові купюри чи валюту.

Представники правоохоронців Валерій Коноз та Віталій Гордієнко провели розмову стосовно того, як листоношам донести до громадян інформацію, яка б убезпечила їх від злочинних посягань, а також розповіли, що робити, коли вони вже стали жертвами злочинців. 

Для самих листонош Валерій Коноз продемонстрував прийоми самозахисту, прості у використанні, але ефективні під час нападу злочинців.

Протягом найближчого часу листоноші проводитимуть бесіди з жителями населених пунктів району і, сподіваємося, убережуть їх від злочинців. Бо ж не дарма кажуть: «Попереджений — значить озброєний».

Увага!

24.09.2020 року о 14.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради