Чергова перемога великописарівського гирьовика

Наприкінці березня в м. Київ у спортивній залі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця проходив чемпіонат України та Кубок пам’яті Є. Ф. Гарнича-Гарницького з гирьового спорту серед жінок, чоловіків і ветеранів. (До слова, Євген Федорович Гарнич-Гарницький - засновник Київського атлетичного гуртка (1895р.), лікар, член Київського олімпійського комітету, один із організаторів І олімпіади (1913р.), яка проходила з 20 серпня до 28 серпня 1913  року в Києві).

Серед 150 учасників змагань був і багаторазовий чемпіон України, чемпіон Європи, восьмикратний чемпіон світу, наш земляк, вчитель фізичної культури Великописарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сергій Сінянський.

Сергій Олексійович брав участь у змаганнях у ваговій категорії вище дев’яноста кілограмів. Виконавши протягом десяти хвилин вправу «довгим циклом» з двома двадцятичотирьохкілограмовими гирями, він показав кращий результат серед своїх суперників, яких було дев’ять. Тож наш земляк став чемпіоном України.

Серед колег-спортсменів, які змагалися на спортивних помостах разом із Сергієм Олексійовичем, є багаторазові чемпіони світу, Європи, України. Але коли є воля до перемоги, мусиш перемагати. Тим більше, що ця перемога відкрила Сергію Сінянському дорогу на чемпіонат Європи, що відбудеться у м. Порто (Португалія) в травні 2016 року.

Отримуючи дві золоті медалі за перемогу в чемпіонаті України та Кубку пам’яті Є.Ф.Гарнич-Гарницького від голови федерації України з гирьового спорту Юрія Щербини, Сергій Сінянський обіцяв не підвести збірну на чемпіонаті Європи та показати кращі результати, до яких необхідно підійти із високим рівнем підготовки.

За благословення на змагання, моральну та фінансову допомогу і чемпіон, і його тренер та помічник Євген Мовчан вдячні своїм друзям-меценатам Миколі Бантову, Юрію Надточію, Юрію Зінов’єву та Григорію Сінянському. 

Останнє оновлення на Вівторок, 05 квітня 2016, 13:32

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради