Роботу сільського голови Добрянського позитивно оцінили земляки і очільники Великописарівщини

Перед громадою Добрянської сільської ради відзвітував про роботу у 2015 році сільський голова В’ячеслав Севідов.

Очільник громади повідомив, що на засіданнях виконавчого комітету у 2015 році було прийнято 78 рішень. Вони стосувалися питань соціального та економічного розвитку населених пунктів Добрянської сільської ради, благоустрою, соціального захисту населення, розвитку медицини, освіти та культури на селі тощо. В’ячеслав Михайлович проінформував, що на території сільської ради землю використовують такі великі сільгосппідприємства, як «Компанія СумиАгро», «Тарасівка-99», «Агророзсоші», «Розсоші», фермерські господарства «Дзвенящий кедр» і «Костров Ф.Ф.», а також підприємства, що займаються торгівлею та переробкою сільгосппродукції.

Зважаючи на доволі обмежений бюджет і велику кількість питань, що належало з’ясувати, селищна рада визначила першочергові пріоритети. Так, реалізація програми «Підтримка окремих категорій громадян» передбачала допомогу односельцям,які потребували екстренної допомоги на лікування, а також допомога учасникам АТО. В’ячеслав Севідов зазначив, що головним завдання сільської ради було і є забезпечення повноцінного функціонування об’єктів соціальної сфери, а також соціальний захист населення. Тому відповідно до програми підтримки малозабезпечених верств населення було виділено 21 тис. грн.

На постійному контролі знаходиться й питання медичного обслуговування. У 2015 році на підтримку місцевих медичних закладів було виділено більше 160 тис. грн. У приміщенні амбулаторії загальної практики сімейної медицини встановлено 13 металопластикових вікон, закуплено матеріали для внутрішнього ремонту. У саме приміщення з нової колонки підведено воду.

Не залишаються осторонь сільської ради і проблеми місцевої школи. У 2015 році для потреб закладу освіти було виділено близько 100 тис. грн. для будівництва котельні. Також близько 267 тис. грн. спрямували на закупівлю твердопаливних котлів. На таку ж суму допоміг і обласний бюджет. Тому вже наприкінці року котельня була здана в експлуатацію.

Непередбачувані кошти довелося виділити минулого року на ремонт пошкодженого буревієм даху будинку культури. Завдяки оперативним діям, ондулінове покриття було відновлене і приміщення не постраждало від дощів. Також у будинку культури було встановлено на другому поверсі 13 металопластикових вікон, а також п’ять нових металевих дверей.

Зупинився сільський голова і на проблемах громади. Серед них — недостатність коштів на повноцінний ремонт доріг, ліквідація стихійних звалищ та інше.

В обговоренні доповіді виступили директор місцевої школи Лідія Севідова, завбібліотекою Анастасія Почерніна, завідувач медичного закладу Тамара Данілова, депутат районної ради Віктор Костров. Вони надзвичайно позитивно оцінили роботу сільського голови, подякували за постійну увагу до проблем громади і побажали успіхів у роботі.

Присутні на звіті сільського голови голова районної ради Дмитро Сипко і голова райдержадміністрації Григорій Сіденко відзначили В’ячеслава Севідова як одного з кращих сільських голів району. Також вони порекомендували у цьому році вирішити проблему з опаленням у сільському будинку культури, щоб гуртківці змогли займатися у комфортних умовах, а глядачі відвідувати святкові заходи.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради