Щорічний районний конкурс юних вокалістів «Співуча веселка» відспівав на Великописарівщині

У Великописарівському будинку дитячої та юнацької творчості відбувався щорічний районний конкурс юних вокалістів «Співуча веселка».

Організований у рамках Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», він мав за мету широку пропаганду серед дітей і молоді кращих зразків народної та сучасної української пісні.

Журі у складі директора Великописарівської музичної школи Валерія Невеселого, художнього керівника Великописарівського районного будинку культури Анатолія Кравченка, методиста з виховної роботи відділу освіти Тетяни Котлярової, директора БДЮТ Ольги Діденко оцінювало виконавську майстерність конкурсантів за певними критеріями. А саме: володіння голосом та акторська майстерність; творча індивідуальність; емоційність виконання; яскравість, самобутність; змістовність тексту пісень, їх відповідність віковій категорії виконавця та конкурсній тематиці; відповідність сценічного костюма даному репертуару; сценічна культура конкурсанта.

Гран-прі конкурсу отримала учениця Великописарівської СШ І-ІІІ ст. Ірина Лаптєва. У молодшій віковій категорії перемогу святкували юні вокалісти Дар’я Шмонько (Братеничанський НВК І-ІІ ст.), Дар’я Пахомова (Тарасівський НВК І-ІІІ ст.), Вікторія Артюх (Рябинівська ЗОШ І-ІІІ ст.). Серед старшокласників відзначилися талановитим співом Альона Жалдак (Заводська ЗОШ І-ІІІ ст.), Єлизавета Бодарєва (Вільненський НВК І-ІІ ст.) та Юлія Шелєпова (Тарасівський НВК І-ІІІ ст.). Усі учасники та переможці конкурсу нагороджені грамотами відділу освіти та БДЮТ.

Жоден із присутніх не залишився байдужим, коли лунали пісні про рідний край і про нашу Батьківщину, про мир і дитинство. Усі виступи були чудовими, нехай і кожен по-своєму. Хтось порадував веселими і запальними піснями, а хтось зачарував ліричними і проникливими композиціями.

Як бачимо, зірковий марафон на Великописарівщині набирає обертів, хоча, на превеликий жаль, в цілому доля нашої, особливо сучасної, пісні не менш сумна, ніж і доля Матері-України. Й коли Україна - незалежна, вільна і молода держава впевнено набирає сили і розквіту, то пісня вкраїнська… Невже доспівується, повільно вмирає, адже рідко чуємо її тепер? Тому, щоб наші діти і внуки передали естафету пісенності українського народу своїм нащадкам, треба їх тепер повсякчас «окунати» в пісенний океан. Одним із шляхів прищеплення любові до українського пісенного слова і є традиційний на Великописарівщині конкурс юних вокалістів «Співуча веселка».

Підготовка до сесії обласної ради

УВАГА! ДАТУ ПРОВЕДЕННЯ ЗМІНЕНО!

Пленарне засідання 33 сесії відбудеться 21 лютого 2020 року

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube