Щорічний районний конкурс юних вокалістів «Співуча веселка» відспівав на Великописарівщині

У Великописарівському будинку дитячої та юнацької творчості відбувався щорічний районний конкурс юних вокалістів «Співуча веселка».

Організований у рамках Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», він мав за мету широку пропаганду серед дітей і молоді кращих зразків народної та сучасної української пісні.

Журі у складі директора Великописарівської музичної школи Валерія Невеселого, художнього керівника Великописарівського районного будинку культури Анатолія Кравченка, методиста з виховної роботи відділу освіти Тетяни Котлярової, директора БДЮТ Ольги Діденко оцінювало виконавську майстерність конкурсантів за певними критеріями. А саме: володіння голосом та акторська майстерність; творча індивідуальність; емоційність виконання; яскравість, самобутність; змістовність тексту пісень, їх відповідність віковій категорії виконавця та конкурсній тематиці; відповідність сценічного костюма даному репертуару; сценічна культура конкурсанта.

Гран-прі конкурсу отримала учениця Великописарівської СШ І-ІІІ ст. Ірина Лаптєва. У молодшій віковій категорії перемогу святкували юні вокалісти Дар’я Шмонько (Братеничанський НВК І-ІІ ст.), Дар’я Пахомова (Тарасівський НВК І-ІІІ ст.), Вікторія Артюх (Рябинівська ЗОШ І-ІІІ ст.). Серед старшокласників відзначилися талановитим співом Альона Жалдак (Заводська ЗОШ І-ІІІ ст.), Єлизавета Бодарєва (Вільненський НВК І-ІІ ст.) та Юлія Шелєпова (Тарасівський НВК І-ІІІ ст.). Усі учасники та переможці конкурсу нагороджені грамотами відділу освіти та БДЮТ.

Жоден із присутніх не залишився байдужим, коли лунали пісні про рідний край і про нашу Батьківщину, про мир і дитинство. Усі виступи були чудовими, нехай і кожен по-своєму. Хтось порадував веселими і запальними піснями, а хтось зачарував ліричними і проникливими композиціями.

Як бачимо, зірковий марафон на Великописарівщині набирає обертів, хоча, на превеликий жаль, в цілому доля нашої, особливо сучасної, пісні не менш сумна, ніж і доля Матері-України. Й коли Україна - незалежна, вільна і молода держава впевнено набирає сили і розквіту, то пісня вкраїнська… Невже доспівується, повільно вмирає, адже рідко чуємо її тепер? Тому, щоб наші діти і внуки передали естафету пісенності українського народу своїм нащадкам, треба їх тепер повсякчас «окунати» в пісенний океан. Одним із шляхів прищеплення любові до українського пісенного слова і є традиційний на Великописарівщині конкурс юних вокалістів «Співуча веселка».

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради