Надія Савченко і доля країни — в творах великописарівських поетів

У затишному приміщенні центральної районної бібліотеки відбулася березнева зустріч самобутніх поетів Великописарівщини.

Колектив поетичного об’єднання „Джерело натхнення” ім. В. Затуливітра присвятив своє засідання Дню поезії, який відзначався нещодавно, та актуальним подіям країни.

Розпочала засідання член поетичного колективу Галина Харченко. Вона привітала всіх присутніх та, зважаючи на те, що березень в Україні пов’язаний із шевченківськими днями, продекламувала декілька уривків вічно актуальної і незламної часом поезії нашого Пророка. 

Кожен із учасників поетичного об’єднання підготував до зустрічі свої твори, виплекані струнами душі в поєднанні з болем, патріотизмом і летом мрійливої думки.

Заворожено слухали рябинівську поетесу Марію Примак, що розхлюпувала мелодії серця в гущавині чорно-білого життя. Зокрема актуально лунало її нове творче надбання, присвячене Надії Савченко, - нашій жінці-патріотці, яка стала для всього світу обличчям української свободи.

Майстриня переплітання тонкощів жарту з перевеслом радощів та переймань за мирне і щасливе буття народу Галина Почерніна у своєму виступі дарувала слухачам „Думи поета”, а також торкнулася болючо-разючої теми Майдану.

Літописець кобзарства Великописарівщини Володимир Мірошник у прозі та в рядках поезії декламував свої дітища, торкнувшись теми витоків кобзарства. Також він висловив своє бачення щодо поліпшення роботи рідного об’єднання „Джерело натхнення”.

Екстравагантний модельєр вишуканого стилю поезії Володимир Гаманов порадував присутніх власними творами на різний смак. У деяких із них було червоним відмічена критика з приводу написання та вдосконалення творчих „сирих” доробків.

Олександр Руденко — заповзятий лучник прицільного слова, що наповнене своєрідним змістом і оформлене маскованою мораллю, принципово обстоює у віршах чіткий та короткий розмір творчості — „хоку”.

До творчих особистостей приєдналася й берегиня найсвятіших цінностей людської сутності — Любов Гавриленко, яка, незважаючи на випробування долі, мужньо оберігає фундамент добра та любові. Автор читала твір, присвячений поету-земляку Володимиру Затуливітру, а також інші власні вірші.

Галина Харченко прочитала твір „Я — жінка” — присвяту всім жінкам, а також „Поету від Бога”.

Майже постійним учасником засідань об’єднання „Джерело натхнення” ім. В. Затуливітра є місцева художниця і поціновувачка художнього слова Валентина Скоромна. Поет і художник — заручники творчості. Між ними лише одна різниця — майстер пензля створює картини фарбами, а майстер пера їх вирізьблює словом. Але поєднує їх одне — невичерпне натхнення, без якого вони не зможуть писати таємницю Всесвіту. Тому Валентина Скоромна висловила своє враження від прослуханого.

Останнє оновлення на Четвер, 24 березня 2016, 16:45

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube