На Великописарівщині вшанували пам’ять Володимира Затуливітра

Доброю традицією в Яблучненській ЗОШ І-ІІІ ст. стали заходи з нагоди вшанування пам’яті поета-земляка Володимира Затуливітра. Він є вихідцем із хутора Комуна, що поблизу Яблучного. Творче натхнення мав саме з рідного краю, з його джерел. Повернувся в рідне село пам’яттю, збереженою в шкільному музеї, створеному за сприяння благодійного фонду Володимира Затуливітра.

У день 72-ї річниці від Дня народження поета до Яблучного завітали шановані гості: голова фонду Володимира Затуливітра — Любов Снісар та поет, голова приймальної комісії Національної спілки письменників України, лауреат низки літературних премій, заслужений працівник культури України Петро Засенко із Києва; відомий поет, журналіст, голова Сумської спілки письменників Олександр Вертіль. До села прибула делегація з Охтирського району: заступник голови Охтирської райдержадміністрації Устинова В.М. та члени літературно-краєзнавчого гуртка на чолі з керівником Хоменко Т.І.

Також на святі були представники районної влади, відділу освіти та відділу культури, сільський голова Гученко П.В.,місцеві поети Марія Примак та Галина Харченко, родичі, однокласники поета.

Директор школи Лідія Ковака щиро вітала всіх присутніх, а юні екскурсоводи провели цікаву, змістовну екскурсію в музеї поета, повідали про його  творчість та родовід.

Присутні слухали розповіді тих, кому життя дарувало можливість спілкуватися з поетом. Земляки, гості висловлювали свою думку про незвичайну, талановиту людину. Доречною була розповідь однокласника  Дорошенка В.І. про шкільні роки поета. Особливо зворушливо прозвучали теплі спогади рідних про поета. Підростаюче покоління добре знає творчість Володимира Затуливітра, читає його твори. А це означає, що житиме поет вічно в серцях своїх земляків.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube