Депутати Великописарівської райради мали можливість оцінити свої знання англійської мови

Перед початком п’ятої сесії сьомого скликання депутати Великописарівської районної ради мали невеличку розумову розминку: до них завітали десятикласники Великописарівської школи разом зі своїм учителем Катериною Обідець, аби поділитися знаннями англійської мови.

Школярі репрезентувала свій проект «LEARNWITHUS» («Вивчайте з нами»), а голова районної ради Дмитро Сипко, депутати та службовці різних державних структур мали змогу послухати про важливість вивчення іноземної мови, про значення володіння англійської мови у спілкуванні, у ділових стосунках тощо. Також десятикласники поділилися корисними порадами, як можна опанувати на перший погляд нелегку мову, що це може бути цікаво і захоплююче. Тож англійська мова дзвінко лунала у великому залі, а всі присутні мали змогу пригадати свої знання, отримані в шкільні й студентські роки.

Чи усі слухачі зрозуміли те, про що розповідали учні? Напевне, що ні. Тому учні підготували виготовили й роздали присутнім на сесії буклети «LEARNWITHUS», де цікава інформація англійською була частково дубльована українською мовою.

Узагалі старшокласники ставили собі за мету не стільки донести якусь певну інформацію, а швидше, аби показати, що вивчати англійську мову можна у будь-якому віці, варто лише спробувати.

Захід учні зі своїм викладачем провели в рамках Року англійської мови, проголошеного згідно з Указом Президента України.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради