На Великописарівщині виховують громадян – патріотів України

Не варто доводити, що кожна нація сильна своїми талантами. А талант завжди родом з дитинства. Кажуть, що кожна людина народжується із зерном в руці, тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте. У нашому районі ми ростимо талановиту молодь, яка вплете у національний вінок цвіт свого таланту.

З метою популяризації вокального мистецтва, розкриття нових обдарувань, залучення юних аматорів до активної участі у мистецькому житті, на виконання наказу відділу освіти Великописарівської РДА та будинку дитячої та юнацької творчості «Про проведення районного фестивалю-конкурсу «Таланти твої, Великописарівщино!» в рамках міжнародного місячника «Виховуємо громадянина – патріота України» пройшов районний конкурс талановитих та творчо обдарованих дітей. У заході взяли участь учні загальноосвітніх закладів району, вихованці Правдинської спеціальної школи-інтернату, спортивно-танцювальної школи «Нон-стоп».

Свято вдалося досить цікавим, бо для участі у конкурсі кожен учасник докладав максимум зусиль.

Звучали пісні та вірші про Україну, Сумщину, діти танцювали, читали гумор та власні вірші. Особлива увага цього року була приділена питанню військових подій у нашій країні. Юні таланти у своїх виступах передавали біль від утрат та жагу перемоги, закликали до миру, єдності, небайдужості. Бо саме в руках дітей майбутнє нашої України, і тільки вони зможуть зробити її сильною та єдиною.

Цьогорічний огляд художньої самодіяльності був дуже цікавим і залишив масу позивних вражень не лише у дітей, але і в дорослих.

У квітні-травні відбудеться заключний концерт художньої самодіяльності, де візьмуть участь переможці районного фестивалю-конкурсу та відбудеться нагородження переможців.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube