«Англійська в нашому селі» - освітній марафон на Великописарівщині

З метою реалізації Указу Президента України «Про оголошення 2016 року «Роком англійської мови в Україні» районний методичний кабінет Великописарівського відділу освіти разом з учителями англійської мови району розробив і сплановав комплекс заходів на 2016 та наступні роки, спрямованих на популяризацію та активізацію вивчення громадянами англійської мови.

До цього процесу активно залучилася і Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів.

Виходячи з власних можливостей та особистого бажання кожного з учасників нашого проекту, тут зініціювали та спланували освітній марафон “ENGLISH IN OUR VILLAGE” («Англійська в нашому селі»), спрямований на популяризацію вивчення англійської мови. Цей проект передбачає створення невеликих тематичних куточків з надання найбільш уживаної англомовної інформації з перекладом на українську мову, яка була б цікавою та легкодоступною для широкого кола населення.

Першим таким кроком став тематичний куточок “ENGLISH AT THE CHEMIST’S” («Англійська у аптеці»). Автором цього невеличкого проекту є учениця 10 класу Надія Коваленко, яка дібрала відповідні ілюстрації та змістовне наповнення: англомовний словничок про основні аптечні товари та послуги, елементарний діалог-спілкування між аптекарем і клієнтом та найпоширеніші фрази. Своє місце куточок уже зайняв у аптеці «Алекс», де школярів привітно зустріли працівники. Тож його інформація стала легкодоступною для відвідувачів аптеки. Таким чином розібрати деякі слова, що написані на упаковках іноземною мовою, можна буде самостійно.

Незабаром такі куточки з’являться у багатьох закладах нашого селища, де працюють прогресивні і сучасні люди, відкриті до нових знань і втілення творчих задумів. 

Останнє оновлення на Середа, 24 лютого 2016, 12:25

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради