До підніжжя пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні у Кириківці лягли квіти

На алеї Героїв у Кириківці, де встановлені пам’ятні знаки землякам-ліквідаторам аварії на ЧАЕС, воїнам-афганцям, є пам’ятник і Героям Небесної Сотні. Саме там і відбувся мітинг, де жителі селища вшанували пам’ять українських патріотів, які два роки тому в ці лютневі дні віддали своє життя під час Революції Гідності.

До присутніх на мітингу звернувся селищний голова Анатолій Ставицький, представники районної влади. Учитель Кириківської загальноосвітньої  школи Наталія Петренко зробила історичну довідку, нагадавши всім присутнім страшну хронологію Євромайдану. Тоді він із мирних акцій протесту перетворився на масштабне протистояння і кровопролиття. Влада, злякавшись вимог повсталого народу, застосувала зброю, що потягло за собою людські жертви. Звучали слова сподівань, що ці жертви не є марними – український працелюбний і миролюбний народ заслуговує на гідне життя на своїй рідній землі.

Настоятель кириківського храму о. Василій відправив панахиду за всіма загиблими під час Революції Гідності, а до підніжжя пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні лягли квіти. 

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Четвер, 20 лютого 2020, 14:39

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради