Із турботою про людей живе і працює пожнянський сільський голова Валентина Масалітіна

Взірцем високої культури, людяності, ввічливості, є сільський голова Валентина Масалітіна. Перш за все її знають у селі як медичну сестру амбулаторії загальної практики сімейної медицини, яка віддала служінню охорони здоров’ю більше 26 років.

У 1984-му приїхала працювати у с. Пожню. „Медицина — це моє життя, — так вважала Валентина Василівна, — медична сестра — це одна з найважливіших, а подекуди й найважчих професій, яка, здебільшого, лягає на жіночі плечі. Бо саме жіноча турбота, співчуття, велике терпіння, рішучість та безмежно чутливе серце, перш за все, невід’ємні у цій професії”.

Протягом 26 років в будь-яку пору доби поспішала до хворих і завжди думала лише за них, не зважаючи ні на час, ні на погодні умови, бо знала, що нічого немає дорожчого за людське життя.

2010 року Валентина Василівна вирішила спробувати себе на посаді сільського голови і подала свою кандидатуру з тим, щоб більше допомагати людям вирішувати їхні проблеми, сприяти поліпшенню життя людей на селі. І не помилилася. Жителі Пожні віддали більшість своїх голосів саме за неї, бо довіряли їй і як медсестрі, і як порядній людині. Пропрацювавши сільським головою повну каденцію, Валентина Василівна балотувалася на цю  посаду під час виборів до місцевих рад уже вдруге 2015 року. Високу довіру від жителів Пожнянської сільської ради мала Валентина Масалітіна і цього разу, тому вдруге стала головою.

За словами Валентини Василівни, роботи у сільській раді вистачає. Щодня доводиться допомагати своїм виборцям. Посада сільського голови чимось схожа на посаду медсестри. У тому й іншому випадках — це робота з людьми: вирішення їхніх проблем, розуміння й милосердя. Повага та любов завжди лікують від хвороб і гоять рани. І сьогодні мудрість, милосердя, притаманні сільському голові, повертають радість життя жителям, як і колись.

Проблем у сільській раді завжди вистачає, і добре, коли є кому допомогти. Коли голова фермерського господарства „Світанок” Микола Надточий узяв у обробіток земельні паї жителів Пожнянської сільради, стало можливим розв’язання багатьох питань соціальної сфери. Так, вчасно сплачуються необхідні податки до бюджету сільради, вирішуються поточні питання сільради.

Нещодавно Валентина Василівна відзначила свій ювілей. Від імені районної ради із знаменною датою привітали сільську голову заступник голови Валентина Кадничанська і керуюча справами виконавчого апарату районної ради Любов Лиска. Звичайно, чимало теплих слів вона приймала на свою адресу і від рідних, близьких, колег по роботі.

Нехай тепло рідної оселі завжди зігріває душу ювілярки, а добрі справи завжди поверталися сторицею! 

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube