У Великописарівському районі відкриється бюро правової допомоги

На Великописарівщині з робочою поїздкою побували директор регіонального центру з надання безоплатної вторинної допомоги в Сумській області Олена Демченко і директор Охтирського місцевого центру Тамара Крозир.

Вони зустрілися із керівництвом районної ради, районної державної адміністрації і обговорили робочі питання щодо відкриття бюро правової допомоги, оскільки з 1 липня 2016 року в кожному районі і місті України, у тому числі й на Великописарівщині, розпочнуть роботу бюро правової допомоги як відокремлені підрозділи місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Тобто жителям району не доведеться чекати на приїзд юристів із Охтирки, а можна буде в будь-який день звернутися у Велику Писарівку й отримати безоплатну правову допомогу.

Ресурсне забезпечення новостворених бюро здійснюватиметься за рахунок майна і коштів районних та міських управлінь юстиції, які будуть ліквідовані найближчим часом.

Бюро візьме на себе функції консультування і надання правової допомоги як первинної, так і вторинної. Таким чином, правова допомога, надання адвокатських послуг тим категоріям громадян, кому це гарантовано законом, надаватиметься оперативніше. А от юстиція, виконуючи функції державного органу, забезпечуватиме якість надання адвокатських послуг шляхом проведення конкурсів адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги.

У бюро правової допомоги громадяни зможуть скористатись електронними сервісами Міністерства юстиції України та отримати безоплатну первинну правову допомогу — правову інформацію та консультації.

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Понеділок, 03 серпня 2020, 13:22

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради