«Інформатика – це цікаво!» - кажуть учні Рябинівської школи

Вивчення будь-якої науки - важка праця, що вимагає старанності, уваги, а іноді і заучування. Але для учнів цю працю можна перетворити на гру - зрозумілу, цікаву, захоплюючу та пізнавальну.

З метою поглиблення і розширення знань, підвищення інтересу до предмету інформатики, розвитку особистісних якостей та інтелектуальних здібностей учнів на початку лютого у Рябинівській школі проводився тиждень інформатики. У програму тижня ввійшли різноманітні завдання: складання віршів, загадок, казок, розгадування кросвордів, створення малюнків для учнів 2-4 класів та робота з прислів’ями програмістів, створення валентинок, листівок, створення творчих робіт учнями 5-11 класів.

У цих конкурсах абсолютними переможцями тижня серед початкових класів стали учениця 4 класу Вікторія Баличева та серед учнів 5-11 класів учениця 9 класу Катерина Бих.

У рамках тижня були проведені дві інтелектуально-розважальні гри для дітей 4-го класу та 6-7 класів з відповідними назвами: «Подорож до Комп’ютерленду» та «Наш друг та помічник - комп’ютер». На шкільній лінійці було підбито підсумки тижня та нагороджено учнів-переможців грамотами та дипломами.

Тиждень інформатики приніс учням величезне задоволення і море нових вражень, а також бажання досконаліше вивчити предмет.

Підготовка до сесії обласної ради

Пленарне засідання 31 сесії Сумської обласної ради відбудеться 20 грудня 2019 року

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube