Військові обговорили із сільськими головами Великописарівщини умови контрактної служби

Як очікується, сьома хвиля мобілізації в Україні може розпочатися в лютому — березні поточного року. Про це повідомив представникам місцевого самоврядування Великописарівщини військовий комісар Великописарівського районного військкомату підполковник Сергій Фурса. Утім кількість мобілізованих буде залежати від ситуації на сході України та успішності агітаційної кампанії щодо залучення на контрактну службу в армії.  

Тому Сергій Фурса звернувся до сільських і селищних голів із проханням: якомога ширше роз’яснювати переваги контрактної служби в армії, особливо зважаючи на те, що мінімальна зарплата рядового військовослужбовця зросла до 7 тис. гривень за місяць. І це, як запевнив військовий комісар, реальність, а не популізм, оскільки його знайомі військові, які несуть нині службу в зоні проведення АТО, підтвердили, що вже отримали підвищену зарплатню. А це, звичайно, непоганий стимул до служби в армії.

Також військком повідомив, що в районі кількість бажаючих служити за контрактом зростає. Нині два земляки, які раніше брали участь в АТО, уже добровільно пройшли необхідні комісії й перевірки та почали нести подальшу службу на Донбасі. Частина раніше демобілізованих жителів району проходять зараз медкомісії та необхідні перевірки з тим, щоб надалі служити за контрактом. Від кількості таких бажаючих напряму залежить кількість тих, кого доведеться мобілізувати у лютому — березні для заміни призваних під час четвертої хвилі мобілізації в січні — квітні 2015 року.

Відповідаючи на запитання сільських і селищних голів, Сергій Фурса проінформував, що потенційні контрактники проходять нині жорстку перевірку щодо фізичного і психічного стану, оскільки не секрет, що ми маємо в зоні проведення АТО багато не бойових втрат через непрофесійність, недисциплінованість мобілізованих. Тому Україна потребує нової, професійної армії, тож її підвалини закладаються саме в ці складні для держави часи.  

Підготовка до сесії обласної ради

Управління майном Сумської обласної ради інформує

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube