Органи місцевого самоврядування Великописарівщини користуються українським сегментом електронного зв’язку

Мережа Інтернет розкрила значні можливості для суспільства як при отриманні практично будь-якої інформації, так і в спілкуванні на відстані.

Це стало можливим завдяки соціальним мережам та електронній пошті. Остання стала важливою складовою в роботі органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. І якщо раніше мало хто звертав увагу на місце реєстрації доменів, на яких містилася адреса електронної пошти, то в нинішніх умовах гібридної, в тому числі й інформаційної війни із сусідньою країною українські користувачі Інтернету все частіше віддають перевагу інтернет-ресурсам, розташованим на території України.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання використання доменних імен державними органами в українському сегменті Інтернету» головний спеціаліст виконавчого апарату Великописарівської районної ради Віталій Лаптєв поспілкувався із сільськими й селищними головами про дотримання вимог законодавства щодо використання інтернет-ресурсів, зокрема про використання посадовими особами для здійснення службового листування тільки електронних поштових скриньок, розміщених на серверах, які перебувають у доменній зоні GOV.UA або УКР.

Окрім цього, Віталій Лаптєв надав і практичну допомогу деяким сільським радам у створенні електронних поштових скриньок саме на зазначених доменах. 

sorada.gov.ua-0204-162554-01.jpg sorada.gov.ua-0204-162555-02.jpg sorada.gov.ua-0204-162558-03.jpg