Творчий вечір буринчанина Івана Житника

Минулої п’ятниці у залі Буринського районного будинку культури у широкому колі рідних, друзів, колег та шанувальників свій творчий вечір провів поет, письменник, журналіст, блогер Іван Житник із Бурині.

У вестибюлі закладу всі бажаючі мали змогу ознайомитися із виставкою творів Івана Житника. А зі сцени того вечора прозвучали вірші поета, пісні на його слова.

Дарували щирі вітання Івану Олександровичу колеги по цеху з Бурині, Путивльщини, свої музичні та драматичні виступи - аматори сцени Буринщини та Путивльського краю.

Долучилися до віншувань і керівники області, району та міста: перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль, очільник районної ради Євгеній Рябоконь, голова райдержадміністрації Василь Бойко та міський голова Віталій Мельник. Зокрема Євгеній Рябоконь, вітаючи теплими словами винуватця свята, побажав йому не тільки довгих здорових років життя, а й довгої творчої стежини і нових робіт у скарбницю творчості митця.

Увага!

28.05.2020 року о 13.00 у приміщенні обласної ради (3 поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради