Усі проекти рішень 20 сесії Буринської районної ради депутати підтримали

20 (позачергова) сесія Буринської районної ради була скликана за письмовим зверненням голови райдержадміністрації. Участь у пленарному засіданні взяли і депутати Сумської обласної ради Віктор Ладуха, Вікторія Мурич та Сергій Демеха.

На початку засідання голова районної ради Євгеній Рябоконь привітав усіх присутніх та їх родини з прийдешнім святом Благовіщеня, а також вручив нагрудний знак і посвідчення новообраному депутатові районної ради Аллі Майбороді.

До порядку денного сесії спочатку були включені чотири питання. Додатково від районної організації політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» та фракції ВО «Батьківщина» в Буринській районної раді було включено питання «Про звернення депутатів Буринської районної ради». Воно стосувалось необґрунтованості і незаконності рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, щодо сплати за спожитий газ. Усі проекти рішення депутати підтримали.

Увага!

28.05.2020 року о 13.00 у приміщенні обласної ради (3 поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради