Усі проекти рішень 20 сесії Буринської районної ради депутати підтримали

20 (позачергова) сесія Буринської районної ради була скликана за письмовим зверненням голови райдержадміністрації. Участь у пленарному засіданні взяли і депутати Сумської обласної ради Віктор Ладуха, Вікторія Мурич та Сергій Демеха.

На початку засідання голова районної ради Євгеній Рябоконь привітав усіх присутніх та їх родини з прийдешнім святом Благовіщеня, а також вручив нагрудний знак і посвідчення новообраному депутатові районної ради Аллі Майбороді.

До порядку денного сесії спочатку були включені чотири питання. Додатково від районної організації політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» та фракції ВО «Батьківщина» в Буринській районної раді було включено питання «Про звернення депутатів Буринської районної ради». Воно стосувалось необґрунтованості і незаконності рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, щодо сплати за спожитий газ. Усі проекти рішення депутати підтримали.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus