Спільна молитва у Бурині за мир

2 квітня різні релігійні конфесії Буринського району підтримали звернення членів Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій провести спільну молитву за перемогу над агресором і встановлення справедливого миру.

Біля пам’ятного знаку Т. Г. Шевченку, що в центрі міста Буринь, зібралися представники Громади Української Православної Церкви Київського патріархату, Української Православної Церкви Московського патріархату, Церкви Християн Віри Євангельської України, Церкви Християн Адвентистів Сьомого Дня, жителі міста. Учать у заході взяли і голови Буринської районної ради Євгеній Рябоконь та райдержадміністрації Василь Бойко, Буринський міський голова Віталій Мельник.

Цього дня звучали молитви за перемогу над агресором і встановлення справедливого миру в усій Україні, за звільнення полонених і в’язнів, які за вірність Україні позбавлені окупантами свободи, за мирних мешканців Донбасу і Криму, які страждають від війни та окупації, за біженців та вимушених переселенців, які полишили рідні оселі, рятуючи своє життя.

Проведення такого заходу продемонструвало: український народ вірить, що наблизиться час, коли чужинці, що прийшли з війною на нашу землю, полишать її, українські землі Криму і Донбасу звільняться від окупації, а єдність і мир знову відновляться у країні.

Увага!

28.05.2020 року о 13.00 у приміщенні обласної ради (3 поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради