Депутати Буринської районної ради заслухали звіт голови райдержадміністрації

Пленарне засідання 19 сесії Буринської районної ради тривало майже п’ять годин. 28 депутатів, які зареєструвалися перед початком засідання, були активними учасниками обговорення 24 питань порядку денного, хоч попередньо всі проекти рішень уже пройшли етап розгляду на профільних комісіях.

Найбільше запитань у ході обговорення надійшло до голови Буринської районної державної адміністрації Василя Бойка, який звітував про виконання Програми економічного та соціального розвитку Буринського району, районного бюджету Буринського району й делегованих районною радою повноважень у 2016 році, та до начальника фінансового управління райдержадміністрації Сергія Радченка при прийнятті рішення про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.

Знову звучали проблемні питання щодо ремонту доріг та завершення будівництва підвідних газопроводів на території району.

Значну увагу депутатами приділено розподілу вільного залишку районного бюджету, який становить понад 6 млн. гривень. Так і не дійшовши згоди щодо всіх напрямків його використання, підтримано було лише  виділення коштів на газифікацію (2 млн. грн.) та на капітальний ремонт частини будівлі за адресою вул. Пилипа Орлика, 6 (150,0 тис. гривень). До розподілу решти вільного залишку депутати повернуться на черговій сесії.

Не набрали необхідної кількості голосів для прийняття проекти рішень, що стосувалися затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок та щодо внесення змін до районної програми з мобілізаційної підготовки та призову громадян на військову службу до лав Збройних Сил України, якими передбачалося фінансування приведення в готовність протирадіаційного укриття.

Із запропонованими на засіданні змінами підтримано рішення щодо оптимізації ліжкового фонду Буринської центральної районної лікарні ім. проф. М. П. Новаченка. Відповідно до цього рішення надано згоду лікарні на скорочення 5 стаціонарних ліжок (сільська дільнична лікарня села Слобода), а також реорганізувати сільську дільничну лікарню села Слобода в амбулаторію загальної практики сімейної медицини села Слобода і передати її до складу комунального закладу Буринської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги Буринського району». Всі ці процедури будуть проведені тільки з моменту відкриття пункту постійного базування бригад с. Слобода Буринської підстанції Конотопської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги:

Вів засідання голова Буринської районної ради Євгеній Рябоконь. Участь у роботі сесії взяв депутат Сумської обласної ради Віктор Ладуха.

Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 29 березня 2017, 09:48

Увага!

28.05.2020 року о 13.00 у приміщенні обласної ради (3 поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради