Святковий концерт - жінкам Буринщини

Для всіх жінок Буринщини у залі районного будинку культури відбувся святковий концерт до Міжнародного дня прав жінок та миру.

З вітальним словом до присутніх у залі звернувся голова Буринської районної ради Євгеній Рябоконь. Зокрема він зазначив, що з давніх-давен відмінною рисою українського національного характеру є шанобливе ставлення до жінки. Важко уявити жінку у другорядній ролі як у родині, так і в громадських справах. Чоловіки завжди відчувають не лише любов жінок, а й їх мужність, адже в найкритичніші періоди для нашого народу вони завжди підставляли чоловікам своє плече, потроювали їхні сили. Він побажав усім жінкам щедрої долі, яка даруватиме радість, удачу, а рідні, близькі й дорогі їм люди щоб завжди ділили з ними і труднощі, і щастя.

Теплі вітання лунали зі сцени від голови райдержадміністрації Василя Бойка та Буринського міського голови Віталія Мельника. Керівники вручили почесні грамоти кращим жінкам району в різних сферах діяльності. Почесні грамоти Буринської районної ради цього року отримали депутат районної ради Ірина Мануха, Успенський сільський голова Ганна Захарченко, секретар Слобідської сільської ради Олена Ліщенко, керівник гуртків декоративно-ужиткової творчості Будинку дитячої та юнацької творчості Валентина Науменко, заступник директора з навчальної роботи Буринської дитячої школи мистецтв Олена Рябоконь та завідувач фельдшерського пункту селища Кошарське Людмила Чевгуз.

Аматори сцени подарували присутнім цікаву і яскраву концертну програму.

Також читайте:

Новини місцевих рад

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради